Wpis z mikrobloga

Ehh mirki,mirabelki i #mikrokoksy jestem załamany #zalesie
od 14 maja biegam 3 razy w tygodniu po 7km przed bieganiem ćwiczę w domu
3x 10 pompek
3x 10 rozpiętek/motylki leżąc jak zwał tak zwał (hantle 8kg jedna)
3x 10 wyciskanie hantli leżąc
3x 10 wyciskanie francuskie leżąc
3x 10 wiosłowanie
3x 10 biceps
ogólnie robię ten trening przed bieganiem spokojnie powoli starając się czuć ćwiczenia
https://www.youtube.com/watch?v=vbv8nUZMV0Q

nie jem śmieci kebsów pizzy chipsów itp. jem zdrowo dużo warzyw i owoców rano owsianki itd. ale nie jem o stałych porach bo trochę nie mam możliwości ze względu na pracę. Z 99.7 km przy 187 cm wzrostu do dziś zrzuciłem 4 kg. ważyłem się wieczorem a i mam 29 lat. Myślałem że spokojnie w miesiąc 7 kg zrzucę
  • 11
@Wiciu89: to jest prosta matematyka:

spalenie 7000 kcal => spalenie 1kg tłuszczu
spalenie 49000 kcal => pozbycie się 7kg tłuszczu

godzinny trening o średniej intensywności = 500 kcal
98 godzinnych treningów o średniej intensywności = spalenie 7 kg tłuszczu

WNIOSEK:
przy 3 treningach w tygodniu i trzymaniu bazowego BMR na minimum (bez deficytu ani nadwyzki) cel osiągniesz za ok 8 miesięcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiciu89: późna akcja plaża 2018?( ͡° ͜ʖ ͡°) obetnij węgle do 20g tylko z warzyw to zejdzie Ci woda, zawsze to jakies 2-3 kg ale tłuszcz rp nie będzie
@uzbek23: w uproszczeniu tak to działa. Tak naprawdę najpierw palisz glikogen z mięśni a dopiero później organizm zaczyna korzystać z tłuszczu. No i najważniejszy jest dzienny bilans kaloryczny.
@Kcirevam: nie!! obudzilem sie i przypomnialo mi sie ze zapomnialem isc na silownie, 3 lata temu . Spaslem sie jak swinia dis na grubasa nie chce byc 30 latkiem z brzuchem bo czuje ze zmieniam sie w Janusza. :)
A liczenie kalorii dieta pudelkowa 5 posilkow dziennie pochlania duzo czasu i kasy a ja nie jestem instruktorem fitnesu czy gwiazda instagrama aby na to poswiecac 6 godzin dziennie :) i sie
@Wiciu89:
1) ściągnij sobie aplikację do liczenia kalorii - lifesum czy myfitnesspal
2) wbij kalorie wyliczone na kalkulatorze np. ketogains.com wg. mnie 1500kcal makrosy dowolnie
3) jedz masło, pij castrol albo 3 bochenki chleba albo gotuj 15 posiłków dziennie, byle wyrobić się w makrosach
4) jak po tygodniu trzymania diety nie spadnie 0,5 kg wagi to zgłoś się do badań, że nie działają na Ciebie prawa natury
A na bardziej serio,