Wpis z mikrobloga

Mirki uważajcie na sieć siłowni McFit. Wziąłem u nich abonament, wybrałem opcję obciążania karty płatniczej. System nie był w stanie przetrawić mojej karty którą robię codziennie transakcje w internecie xD Gość tłumaczy mi że moja karta ma zablokowane płatności internetowe. No nic, nie będę się kłócił. Mają opcję ogarnięcia automatycznego przelewu. Podaję numer konta, podpisuję papiery do banku i zapominam. Teraz dostaję od nich maila z groźbą i dobrą radą żeby zrobić im przelew bo to OSZCZĘDZI MI KOSZTÓW SĄDOWYCH. Kumacie? Zamiast spróbować załatwić to jakoś grzecznie, spróbować pomóc, przeprosić za gówniany, źle działający system grożą mi sądem. Okazało się że jakimś cudem mój bank nie wspiera automatycznego ściągania kasy i zrzucają winę za to na mnie xD

Ładny szyld jak widać nie czyni obsługi klienta przyjazną. Durna siłownia za 39,90 miesięcznie i oni odwalają takie jaja. #!$%@?ć ich.

#silownia #mikrokoksy #mcfit
nietypowykopek - Mirki uważajcie na sieć siłowni McFit. Wziąłem u nich abonament, wyb...

źródło: comment_td8ZUqp2jjFeG1uFo6i7PnYmjpAaeLOo.jpg

Pobierz
  • 23
@nietypowykopek: A takie coś dostajemy gdy zapomnimy opłacić abonament xD po 2 miesiącach blokują i grożą sądem xD Jak blokowanie mnie nie dziwi bo to jednak niewywiązanie się z umowy to jednak ton w jakim jest to napisane drażni...

Ponieważ pragniemy uniknąć sporu sądowego i oszczędzić Ci związanych z nim znacznych kosztów, po raz ostatni prosimy Cię o wpłacenie wskazanej poniżej łącznej kwoty na konto
@Carotas: dokładnie to mam na myśli! U mnie to jest o tyle lepsze, że w sumie nie udało mi się nawet skorzystać z usługi xD Mogli by w takim razie np. zaproponować rezygnację z konta z powodu trudności technicznych w realizowaniu usługi czy coś. To nie to że ja nie chcę płacić. Podpisałem cholerne papiery przecież! Kasę na koncie też mam.

Zauważ że nawet się nie podpisują pod tym gniotem, jest
@Carotas: ich umowa to cyrograf, jeśli nie będziesz płacił biorą twojego pierworodnego na poczet zaliczki. Nie ma opcji rezygnacji w trakcie chyba że chcesz zapłacić więcej niż gdybyś opłacił całość. Jak mi nie anulują konta to zapłacę im z góry bo nie będę się kopał o jakieś grosze xD
@Choker: jw. szkoda mi czasu na walkę z nimi, robienie znalezisk, potem konsultacje z prawnikiem czy ich roszczenia którymi potencjalnie mogą
@nietypowykopek: te typie, wysyłają standardowy druk jaki mają przygotowany. a ten jak widać działa najlepiej na januszy którzy nie płacą. nikt się nie będzie bawił w pisanie do ciebie ręczne liścików XD
trzeba było się zainteresować czy kasę pobrało skoro od samego początku wiedziałeś że masz #!$%@? bank.

standardowa sytuacja z abonamentami "nowych twarzy na siłowni" których zapał kończy się dwa tygodnie po podpisaniu umowy. zamykam temat.
@nietypowykopek a jak byś chciał żeby to załatwili? Plus to nie była pierwsza próba uregulowania rachunku bo mail po pierwszym razie wygląda inaczej. Nie kręć gównoburzy o nic, podpisałeś umowę wiedziałeś jak to dziala to czego się spodziewałeś telefonów i listów ?