Wpis z mikrobloga

@VanjaGdy: Inna opcja to -> https://www.cadburyworld.co.uk/exploreattraction ... @chce_miec_psa: Skad pamietasz o tym? To Chinka, ktora przypadkowo zaczepilem w pociagu ;p Mam kilka watpliwosci, czy nie bedzie to za trudne ... Zwlaszcza, ze ona zbyt dobrze po angielsku nie mowi (tj. to ze ktos zdal IELTSa nie znaczy ze zna swietnie angielski :P). Z tego co widze, to jest minimum 2 osoby, mam nadzieje ze nie dobiora losowo wiecej.
Tutaj link
  • Odpowiedz
@Davidvia0: hmm jak kiepsko z angielskim to we dwoje może być ciężko w escape roomie... A też bez sensu, żebys odwalal cała robotę, a jej było glupio/przykro. Za ten drugi pomysł to masz bęcki, jestem w pracy do rana i teraz mam ochotę na coś słodkiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VanjaGdy: :) Zadzwonilem, aby sie zapytac jak z poziomem angielskiego ... powiedzieli mi, ze nie ma tam zbyt skomplikowanego slownictwa - no wlasnie, jezeli cala robota na mnie spadnie to bez sensu ... Ten drugi pomysl przynamniej slodki (jak dla mnie produkty cadbury sa za za slodkie) :)
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: Escape room, nie udalo sie nam tego ukonczyc ... ja sie w sumie dobrze bawilem, ona .. nie mam pojecia. Potem zabralem ja do polskiej restauracji - standardowo rolada z kluskami :) Troche pech, bo akurat final ligi mistrzow lecial, wiec bylo zbyt glosno na rozmowe. Bardzo niesmiala dziewczyna, musialem caly czas prowadzic rozmowe. Chyba nic z tego nie bedzie :P Niezreczne przytulenie na koniec dnia tez zaliczylem (tj. po
  • Odpowiedz
@chce_miec_psa: Robi tu magisterke (UK), zaczela w pazdzierniku. Chyba faktycznie nie warto ... ja juz nie pisze (zawsze zaczynalem rozmowe na Whatsapp'ie), jak sie nie odezwie to nie ma sensu dalej tego ciagnac.
  • Odpowiedz