Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą (Michałem) programistą, zmęczeni otrzymywaniem niedopasowanych ofert postanowiliśmy odwrócić proces poszukiwania pracy. Stworzyliśmy stronę raibay.com gdzie swoje ogłoszenia (w pełni anonimowe) o chęci zmiany pracy publikują Programiści/Testerzy/PM itp, a pracodawcy przedstawiają swoje propozycje.

W tym tygodniu dołączyło ponad 150 osób (głównie programiści) #warszawa #krakow #wroclaw --> Seniorzy, Middle i Juniorzy otwarci na zmianę pracy link do listy osób https://www.raibay.com/search?utf8=

Piszę do was z Zaproszeniem. Będzie nam niezmiernie miło jak zechcecie dołączyć do nas wcześniej lub później. Zapraszamy Was #mirki i #mirabelki.

Na stronie również rekruterzy mogą rekomendować/polecać kandydatów.

Jeśli kogoś to zainteresuje to dodajcie proszę do obserwowanych tag #raibay. Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało piszcie:)

W skrócie:
1) Na stronie definiujesz jakie są Twoje oczekiwania co do przyszłej pracy,

2) W każdy poniedziałek dajemy znać ponad 300 firmom z Polski i Europy o Twojej osobie (w formie incognito). Rekruterzy mają 7 dni na przesłanie dopasowanej propozycji wraz ze stawką.

3) Następnie wybierasz z którymi firmami chcesz nawiązać kontakt. Nie ma obowiązku akceptacji finalnej oferty od firm. A co najważniejsze, Ty decydujesz komu udostępnić pełne dane.

4) Strona jest obecnie darmowa dla kandydatów i rekruterów

Organizujemy to w formie cotygodniowej.

Miłego i słonecznego dnia życzę

#polska #swiat #europa #technologia #java #php #ruby #python #programowianie #internet #nowetechnologie #raibay #wwww #programista #rekrutacja #hr #ciekawostki #europa #praca #senior #middle #junior #it #javascript #devops #rubyonrails
DamianRB - Cześć Mirki i Mirabelki,

Wraz z kolegą (Michałem) programistą, zmęczeni...

źródło: comment_OgM4FkuUD4Y9dodw3PsXfFaLx49r9tpX.jpg

Pobierz
  • 115
@DamianRB:
Co mi się nie podoba:
1. Sposób w jaki podaje się oczekiwane zarobki. Najpierw muszę podać zarobki brutto, a później mogę zaznaczyć, że chętnie bym miał B2B.
Czy w takim razie moje zarobki będą faktycznie traktowane jako brutto (netto + vat) czy one będą jako brutto na UoP i wówczas od pracodawca oceni czy jast skłonny mi zaproponować odpowiednią kwotę na B2B?
Lepiej byłoby dorzuć checkbox 'I prefer B2B' i