Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy do rozdania 20 kodów na darmowe bilety do kin Cinema City w całej Polsce. Wystarczy, że podacie sprzedawcy kod przy zakupie biletu i możecie za darmo iść na dowolny film 2D.

Żeby nie było tak łatwo, musicie zrobić dwie rzeczy:

1. Polubić ten wpis.
2. Napisać w komentarzu taki cytat z dowolnego filmu, żeby bez podawania jego tytułu inne osoby odgadły, o jaki film chodzi.

Wyniki podamy w piątek o 12:00. Zwycięzców wybierze specjalna komisja #goodie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygrywają najciekawsze propozycje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Goodie_pl - Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

...

źródło: comment_gz3dn2GYvWBUos8IqC19Ie2Rr4Z6gtFi.jpg

Pobierz
  • 303
  • Odpowiedz
Do not go gentle into that good night,
Old age should burn and rave at close of day;
Rage, rage against the dying of the light.
  • Odpowiedz
  • 2
@Goodie_pl „Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:
– A więc uważnie mnie posłuchaj, Bolek. Byłeś w Stanach?
– Nie.
– No właśnie, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd się wzięli czarni w Ameryce?
– Z Afryki?
– No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego, zwinnego Murzyna i wywieźć go za
  • Odpowiedz