Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy do rozdania 20 kodów na darmowe bilety do kin Cinema City w całej Polsce. Wystarczy, że podacie sprzedawcy kod przy zakupie biletu i możecie za darmo iść na dowolny film 2D.

Żeby nie było tak łatwo, musicie zrobić dwie rzeczy:

1. Polubić ten wpis.
2. Napisać w komentarzu taki cytat z dowolnego filmu, żeby bez podawania jego tytułu inne osoby odgadły, o jaki film chodzi.

Wyniki podamy w piątek o 12:00. Zwycięzców wybierze specjalna komisja #goodie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygrywają najciekawsze propozycje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz Goodie_pl - Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

...
źródło: comment_gz3dn2GYvWBUos8IqC19Ie2Rr4Z6gtFi.jpg
  • 303
@Goodie_pl: Znam cały na pamięć (ʘʘ)
The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down
@Goodie_pl: "poprosiłem żonę o sól- ale że byłem bardzo zamyślony, zamiast powiedzieć "Poproszę o sól" powiedziałem: "Ty stara k*rwo zmarnowałaś mi 20 lat życia".
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goodie_pl: " - A po trzecie primo ULTIMO, nikt nie otwiera tych drzwi.
- Dlaczego?
- Bo tam jest zamknięty Rambo.
- Aaaa.. kto to jest Rambo?
- Nie twoja sprawa... Bambo.
- CZY TO JEST #!$%@?ŻOŁNIEwróć... Czy to jest jasne? No, to dupeczki jazda roznosić drinki. "