Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy do rozdania 20 kodów na darmowe bilety do kin Cinema City w całej Polsce. Wystarczy, że podacie sprzedawcy kod przy zakupie biletu i możecie za darmo iść na dowolny film 2D.

Żeby nie było tak łatwo, musicie zrobić dwie rzeczy:

1. Polubić ten wpis.
2. Napisać w komentarzu taki cytat z dowolnego filmu, żeby bez podawania jego tytułu inne osoby odgadły, o jaki film chodzi.

Wyniki podamy w piątek o 12:00. Zwycięzców wybierze specjalna komisja #goodie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygrywają najciekawsze propozycje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Goodie_pl - Mireczki i Mirabelki, czas na pierwsze #rozdajo od #goodie ( ͡º ͜ʖ͡º)

...

źródło: comment_gz3dn2GYvWBUos8IqC19Ie2Rr4Z6gtFi.jpg

Pobierz
  • 303
@Goodie_pl

No i co, ty w mordę #!$%@? bambusie, co ty? W #!$%@? lecisz ze mną czy się z własnym #!$%@? na łby zamieniłeś? Ja się właśnie, #!$%@?, pytam co! Że się z tym tak brandzlujesz! Wiem! Załatw to dzisiaj, nie jutro. I nie jeb się z tym tyle, bo się pochlastać można. No, cześć. I trzymaj się ramy, to się nie posramy. Do it, bo inaczej urwę ci ryja.
@Goodie_pl jeszcze jeden mam dobry

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
@Goodie_pl - Czujesz to? To napalm, synu... Nic na świecie tak nie pachnie. Uwielbiam zapach napalmu o poranku. Raz nasi bombardowali jedno wzgórze przez dwanaście godzin. Kiedy było po wszystkim, nie znaleźliśmy ani jednego trupa. Ten zapach: jak zapach benzyny. Całe wzgórze pachniało zwycięstwem.