Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: piszą o tym chyba wszystkie magazyny parentingowe, dotyczące wychowania i nauczania jak chcesz koniecznie naukowych źródeł to możesz oprócz milionów innych artykułów poczytać np. pierwsze lepsze te opracowanie
  • Odpowiedz
@oszty: "to opracowanie". Pobieżnie przeczytałem... Czy to nie są jakieś genderowe wysrywy? "Rola feminizmu, feminizacja zawodu nauczyciela". W bibliografii większość genderowych ruchów, m.in. M. Środa xD Co z noblistami, na 500 noblistów przypada 16 noblistek, seksizm komisji? Wracając do tematu, co z tą inteligencją? Na tym chciałem się skupić.
  • Odpowiedz
@oszty: Argumenty? Wykazałaś się już dzisiaj, jak posługujesz się wnioskowaniem, semantyką na podstawie lektury artykułu w gazecie. W dodatku znajomość podstawowych rodzajników w języku polskim też lekko na bakier ;/
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Ty za to ciasnym umysłem, brakiem kultury i brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem :) Co to w ogóle za argument z noblistami jak rozmawiamy o inteligencji dzieci xD Z wnioskowaniem chodziło mi o analogię sytuacji rozpoznania kogoś nie na podstawie twarzy, wybacz jeśli była niejasna dla Ciebie. No i czepiać się rodzajników na wykopie xD ale argumentum ad personam musi być ( ͡º ͜ʖ͡º) Nienawidzę
  • Odpowiedz