Wpis z mikrobloga

@barmicwa co za bzdety w ogóle xDD poczytaj najpierw dlaczego dzieci bawią się w ten a nie inny sposób, i to poczytaj o testach w żłobkach a nie już sporych, pięcioletnich dzieciach. A nie tu piszesz jakby to, że dziewczynki bawią się lalkami to było coś złego, bo @fan_comy #!$%@?ł autystycznego mema z którego wynika, że ahhh ci chłopcy..to nic, że mniej więcej na tym stadium rozwoju chłopcy są wręcz przyglupawi w
  • Odpowiedz
@fan_comy: każdy kto to plusował nie ma pojęcia jak ciężko jest nałożyć kawałek szmaty na humanoidalny kawałek plastiku którego kończyny nie pracują tak jak można by było się spodziewać po człowieku
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu większość różowych pisze pod tym postem jakby chciało się przypodobać niebieskim, że tak tak lalki nuda, nawet na nie nie patrzyłam `_(ツ)_/¯. Wiadomo że meme dla śmieszkow ale równie dobrze można bawić się i lalkami i Bioniclami/lego bo to po prostu zupelnie dwie różne rzeczy które nie ma co porównywać. Lalkom można budować domy, urzadzac mieszkania, odgrywac sceny, komponować stroje albo samemu wymyslac i szyć. Są to po prosru
  • Odpowiedz
@fan_comy: ja jako dzieciak miałam i lalki i samochody, i lego, i w ogóle wszystkie rodzaje zabawek, tak samo bawiłam się w bazę, chowanego i inne dziwne wymysły. Ten mem jest głupi, tak jak ktoś wyżej napisał, to zależy od dorosłych jakie dziecko dostanie zabawki i w jakim wzorcu zostanie wychowane. Poza tym ważne jest też czy ma się rodzeństwo, ja miałam starszego brata więc chcąc nie chcąc bawiliśmy się w
  • Odpowiedz
XD Wykopki podaja ostr jako przyklad dobrego rapu
A jego 3/4 starych plyt w tym „masz to jak w banku”
To jest o tym ze siedzi na bałutach i zioło jara,sorry ale w Polsce i chyba na swiecie nie ma idealnego rapera. Jak wyda cos dobrego to zaraz cos #!$%@? albo na odwrot
  • Odpowiedz
@Kriegor: rozumiesz treść mema, ale nie rozumiesz jego głębszego sensu; tu dokonałem hiperbolizacji deprecjonowania kobiecych działań, a sam excel został wprowadzony dla dodania przeintelektualizowanego efektu
  • Odpowiedz