Wpis z mikrobloga

Mirki, są w #katowice jakieś lepsze burgery niż Mad Mick? Zawsze mi wystarczał i byłem wierny od lat, ale ostatnie kilka wizyt to za każdym razem coraz większy zawód, kompletnie co innego niż ten świetny smak jaki miały tam dawniej burgery, bułki coraz gorsze, mięso coraz bardziej mdłe, boczek coraz grubszy i bardziej gumowaty. Jest w ogóle jakaś alternatywna, na poziomie dawnego Micka?
  • 12
@toren1987: @udgz: @imo0mfg: @Oude_Geuze: Dzięki wielkie za odpowiedzi :) Do Zeltera się na pewno kiedyś wybiorę w takim razie, ale na pierwszy ogień pójdzie chyba Bułkęs. Sztolnia niestety nigdy mnie nie przekonywała i z tego co czytam to chyba nie bezpodstawnie ;) Dzięki :)
@Heheszkara: Tak tak, widziałem, że to nie typowy burger, ale buły oparte na szarpanym mięsie też bardzo szanuję więc chętnie obczaję :) A Zdrowa Krowa widzę opinie bywają mieszane, ale na zdjęciach burgery wydają się sensowne, kiedyś obczaję, dzięki za rekomendację :)

@Oude_Geuze: A, no chyba że tak. Dzięki za info, w takim razie kiedyś trzeba będzie sprawdzić :)
@mendrix: @Ranger: Grillpoint wygląda jak typowy tourist trap, ale skoro już dwie rekomendacje to można kiedyś rozważyć, dzięki ;)

@Tul_Duru: noo muszę powiedzieć, że te burgery ze Sztamfera wyglądają klasa. Dzięki :D