Wpis z mikrobloga

Ogarnia tu ktoś car-audio? Mam radyjko typu Sony CDX-GT610U, miejsce jest na głośniki 16cm po podłożeniu dystansów z MDF.
W specyfikacji radia można wyczytać takie rzeczy:

MOC WYJŚCIOWA, DIN 45324 PRZY 4 OMACH (W)

4 x 26

MAKS. MOC WYJŚCIOWA, 1 KHZ PRZY 4 OMACH (W)

4 x 50


Co tam mogę najlepszego podłączyć bez wzmacniacza żeby to miało sens? Okolice 200-300PLN. Wygłuszenie drzwi zostawiam na później bo będę jeszcze na nich pracował.
halp.

#audio #caraudio #samochody
remek4x4 - Ogarnia tu ktoś car-audio? Mam radyjko typu Sony CDX-GT610U, miejsce jest ...

źródło: comment_KQujb1m0e5DN4RVbqcFZ3jZrI3raw6cn.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@remek4x4 tak. Byle by grały całym pasmem (najlepiej 2 drożne) i żeby wzmacniacz ich nie palił czyli muszą mieć odpowiednio większą moc. 4 ohm muszą mieć czy tam ile producent wzmacniacza podaje.
  • Odpowiedz
@remek4x4 ogarnij sobie jeszcze jak się je podłącza do wzmacniacza, czy nie potrzeba jakiś specjalnych wtyczek ale prawdopodobnie będzie to rozwiązane jak w normalnym home audio
  • Odpowiedz
@Djkudlaty: Znaczy się ja bym to tak widział że odczepiam kabelki od tych głośniczków co są i przyczepiam do nowych i tyle. Na stronie sony w specyfikacji (to co wyżej wkleiłem) są te 4 ohmy napisane to takich będę szukał.

@CoZaGamon: Ja tam mam dwa głośniki, więcej nie zamierzam teraz wkładać bo to już by była rzeźba potrzebna, więc to chyba te współosiowe będą.
  • Odpowiedz
@JanSkrzetuski: no ja też, jeżdżenie z dachem jest cienkie - nic nie widać, nic nie wieje, nudno trochę
kolorek zrobił któryś z poprzednich właścicieli, musiał zajebiście wyglądać jak był świeżo nałożony (wiem bo na spodzie klapy bagażnika jest taki w idealnym stanie), ale chyba za mało lakiernikowi zapłacił bo powoli się ten lakier zaczyna wyprowadzać z samochodu xD
  • Odpowiedz
@remek4x4: Jak będziesz planował wzmacniacz do tego to świetną opcją będą HERTZ MILLE MPX 165.5 PRO, ale bez wygłuszenia i piecyka nie będę miały sensu.

Audio System CO165 EVO lub nieco gorsze Audio System MXC 165 pod radio będą okey. Tylko pamiętaj o wygrzaniu głośników zanim pojedziesz na spot , pochwalić się jak grają ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz