Wpis z mikrobloga

Macie jakieś rady jak się rozluźnic , mam wiecznie mega spięte mięśnie już mnie to męczy bo praktycznie nigdy nie mogę wejść w stan odprężenia tylko wszystko mam napiete ehhh
  • 30
  • Odpowiedz
  • 3
@Linnior88 klonazepam jak chcesz iść na łatwiznę.
Jest taka metoda dosyć dawno wymyślona pmr/progressive muscle relaxation, zdaje się nawet armia USA jej uczy żołnierzy przed zasypianiem.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Polecam przejść się do fizjoterapeuty. Po pierwszej sesji możliwe, że będziesz jeszcze obolała, ale po drugiej zobaczysz, jak ciało sie odblokowuje. Oni potrafią odpowiednio rozluźnić te spięte partie masażem i zabiegami. I warto to zrobić, bo w przyszłości spięte mięśnie i ścięgna mogą doprowadzić do kontuzji, dlatego ważne jest ich rozluźnianie. W domu można kupić sobi wałek z pianki i masować nim niektóre partie, ale co i jak to najlepiej
  • Odpowiedz
@Linnior88: ortopeda i dostaniesz lek rozluzniajacy mięśnie. Dostałem kiedyś z racji kontuzji. Działał super. Fizjo na masażu się dziwił, że po siłowni a jestem jak żelek. Natomiast obawiam się, że w Twoim przypadku, to schudniecie będzie potrzebne. Jeśli jesteś tak ulana, jak piszesz
  • Odpowiedz