Wpis z mikrobloga

Hej,

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego przepisu Przepis na pizzę w kształcie serca idealny na walentynki dla waszych różowych pasków, który obiecałem wam już jakiś czas temu.

W tym tygodniu wołam wyjątkowo trochę wcześniej, bo chcę abyście mieli czas wcześniej się przygotować. Ciasto polecam wyrobić jeden lub dwa dni wcześniej, więcej o przechowywaniu ciasta tutaj. Sam proces tworzenia pizzy w kształcie serca jest dość prosty, próbowałem dotychczas kilku metod ale ta przedstawiona we wpisie i wideo zdecydowanie jest najprostsza i najlepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Czekam na zdjęcia waszych pizz w kształcie serca i relacje czy #rozowypasek lub #niebieskipasek byli zadowoleni ;d

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej. Za tydzień zgodnie z tym co wybrało ponad 11000 osób quesadilla :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
MG78 - Hej, 

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego prz...

źródło: comment_1Jz0wbnMd27kXFvPquj1C6pOf23sMVg0.jpg

Pobierz
  • 62