Wpis z mikrobloga

Najnowsza generacja najlepszego auta w swojej klasie.

@eR_G: dlaczego najlepszego? Tak z ciekawości pytam

Na zdjęciu wyżej wersja GTI, szybkie i w #!$%@? drogie auto.

@eR_G: są chyba lepsze

Kuce na wykopie napiszą, że wieśniackie, bo tylko KIA i Opel. Aż muszę się przejść po pokoju.

@eR_G: chyba w klasie kompaktowej jest "troszkę" więcej aut.

Widzisz, mi się ten Golf podoba, ale czy jest najlepszy w klasie? Jakbym miał
Najnowsza generacja najlepszego auta w swojej klasie. Na zdjęciu wyżej wersja GTI, szybkie i w #!$%@? drogie auto


@eR_G:

Dobry trolling. Bo zakładam, że nie piszesz tego na poważnie.
Golf GTI nie był najlepszym autem nawet jak VW twierdził, że jest pierwszym i jedynym w tej klasie. Siódemka GTI ogólnie zła nie jest, jeździ się przyjemnie, ale ma tę samą wadę, co wszystkie auta od VAGa. Totalny brak pazura. Takie wyprane
Najnowsza generacja najlepszego auta w swojej klasie. Na zdjęciu wyżej wersja GTI, szybkie i w #!$%@? drogie auto. Kuce na wykopie napiszą, że wieśniackie, bo tylko KIA i Opel. Aż muszę się przejść po pokoju.


@eR_G: Chłopie, to jest Volkswagen xD. Marka z taką historią, robiąca takie wałki i szwindle, że powinna być skazana na wieczny ostracyzm. Auto najbardziej przepłacone w swojej klasie, a nie najlepsze.

Nie mam takiego hajsu, przyznaję,
25 lat starszy brat mówi hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adrianbarney: Taka refleksja mnie naszła, że za 25 lat Sebixy będą katować na parkingu Golfy VII, BMW F30 czy Civiki X, natomiast obiektem westchnień każdego Janusza będzie Passat B8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale z drugiej strony kto by te 25 lat temu przypuszczał, że te budzące zachwyt