Wpis z mikrobloga

@brednyk: to nie ma nic do rzeczy, trzeba miec organizm wrazliwy na ten lek, niektórzy jak ja polegną za pierwszą dawką w zyciu, niektórzy mogą jesc kilogramy, jak ze wszystkim. Odstaw, zmien na inny, nie bierz NLPZ, bierz duzo magnezu, nawet są oliwki z magnezem to smaruj bolace miejsca
@brednyk: chemioterapeutyki, a w szczególności chinolony to generalnie nie są przyjemne leki, poczytaj w ulotce jeszcze o sciegnach, wysiłku fizycznym, kofeinie i przebywaniu na słońcu
@Milady88: lekarze przepisują często jak nie potrafią postawić dokładnej diagnozy. Kiedyś brałem norfloksacynę i pamiętam że bałem się bardzo jak przeczytałem ulotkę
@Milady88: mnie nic nie bolało, tylko miałem wycieki. Tak, zapewne profilaktycznie. Zrobił wymaz i postawi diagnozę. Stwierdził, że teraz daje mi ten lek a potem ewentualnie zmieni.
@brednyk: Czesc, jestem farmaceutą. Co Cię trapi?
Już widzę i mówię:
1. Nie słuchaj bzdur - ciprofloksacyna nie spowoduje przewlekłych bólów
2. Powiedz lekarzowi, żeby się rozpędził i przywalił głową w ścianę na 'profilaktyczne' dawanie ciprofloksacyny. Farmacja pozdrawia za konieczność wymyślania nowych antybiotyków/chemioterapeutyków przez taką praktykę.
Póki nie masz jasnego wymazu to nie powinien Ci dawać nic poza lekiem łagodzącym objawy.
Rzeczywiscie, analizujac ChPL wskzane przez Ciebie dzialanie niepozadane moze miec