Wpis z mikrobloga

@enron mówię o tym, bo taką sytuację widziałem jak leciałem easyjetem (tanie linie) powiedzieli, że dwie osoby nie poleca bo nie ma miejsca, ale za to jak ktoś się sam zgłosi to dostanie kasę. Miało to miejsce jak już ludzie stali w kolejce przy bramkach, nie przy odprawie.
@turek44:

No i co? Co oni mają w tych torbach takiego żeby nie chcieć ich zostawić w luku? Jeśli mają coś na co muszą mieć oko na przykład laptop to niech to wezmą ze sobą..


Wg nowych standardów to nawet 15'' nie zabierzesz ze sobą. A ja np. mam 17''.
pewnie dlatego, że to stanie w tej kolejce nie daje absolutnie żadnego zysku


@enron: Ale dlaczego ktoś miałby tam być dla zysku? Siedzenie też nie daje żadnego zysku, można powiedzieć, że się "siedzi bez sensu" :). Nie każdy chce/potrafi w miejscu publicznym się kimnąć czy na spokojnie poczytać książkę. Ja pracuję przy komputerze, jeżdżę sporo autem i każda chwila kiedy nie muszę siedzieć jest zbawieniem, więc to że "postoję" daje mi
@Cineczeq: Nie wiem gdzie latasz, ale masz szczescie. Mi zdarza sie czekac na bagaz po kilkadziesiat minut. I to raczej norma niz wypadek przy pracy.Do tego jak masz krotki transfer ma duzym lotnisku to masz dodatkowe opoznienie.
W tanich liniach bardzo rygorystycznie sprawdzaja wymiary, bo doplaty sa duze i na tym zarabiaja.
Wbrew temu co piszesz ludzie sa wypraszani z samego samolotu - juz po przejscie przez odprawe!!!!

Tak wiec sam widzisz, ze jestes w bledzie.


@matcheek: Tylko, ze wciaz nie ma znaczenia, ktory wejdziesz na poklad.
Nie oddam do luku plecaka z dokumentami, które są warte kilka milionów dolarów, bo jak je stracą albo zniszczą, to ja mogę się #!$%@? powiesić.


@mehmed: Masz dokumenty za miliony i latasz tanimi liniami? xD
@frogfoot: A w czym problem? Wolę lecieć półtorej godziny bezpośrednio, niż 4 godziny z przesiadką w hubie. Myślisz, że tanimi liniami latają biedaki? Mnóstwo biznesu lata Ryanairem czy Wizzairem, bo jest często po prostu szybciej.
Jak się spędza setki godzin rocznie w samolotach, to nie będzie się dokładało więcej żeby tylko lecieć jakaś lepsza linia.
@mehmed jeżeli się boisz, to już jesteś niewolnikiem ( )

A tak serio, to rozumiem wszystko. Na Teneryfę z Warszawy nie ma alternatywy dla Ryanaira.

Ostatnio jak wracałem po świętach i sylwestrze to na pokładzie był Tomasz Kammel ( ͡º ͜ʖ͡º)