Wpis z mikrobloga

Wcześniejsze wpisy
AKT I
AKT II

Opis sytuacji w skrócie dla nie czytających wypoku codziennie od deski do deski
1. Gnojek oberwał mi rejestrację i porysował zderzak
2. Złapałem go na gorącym uczynku, mam namiary
2. Nie chce płacić

Byłem dziś na bagietach - smaczne były
Potem poszedłem na policję i tu odpowiedź do wszystkich bóldupiących że nie od razu że zwlekam, a gdzie mi się #!$%@? śpieszy? Jego przestępstwo przedawnia się po 5 latach bodajże więc czasu mam sporo, nie rozumiem po co miałbym naginać swój plan dnia i robić coś pochopnie, a nie wezwałem na miejsce zdarzenia bo po pierwsze byłem w pracy i czasu miałem niewiele, nie wiadomo jak długo musiałbym poczekać na policję bo do takiej afery to raczej na bombach by nie przyjechali. Po drugie mógłbym zrobić coś pochopnie, było ciemno i może nie zauważyłbym rys na zderzaku, przyjechaliby panowie, może zgodziłbym się na naprawę na miejscu, łebal dostałby pouczenie bo nie chciałoby się komuś papierów wypełniać i tylko śmiałby się z sytuacji z kolegami.
Zgłoszenie przyjęte z ciekawszych spraw to Pan Aspirant bardzo się ucieszył gdyż z tej nocy ma jeszcze trzy podobne zgłoszenia z bezpośredniej okolicy gdzie uszkodzono moje auto i żadnego tropu, jedno zdarzenia miało miejsce dosłownie 50m od tego gdzie ja stałem więc ma jakiś punkt zaczepienia do tamtych sytuacji a to czy uda się powiązać sprawcę z tamtymi zdarzeniami i czy faktycznie on zrobił tego nie wiemy. Ale myślę że sprawy nie zleje, a co będzie zobaczymy. Nie dopytałem co dalej będą robić bo się rozgadaliśmy o różnych pierdołach i sprawa zeszła na dalszy plan. Będą jeszcze wzywać moją żonę bo była bezpośrednim świadkiem.
Jak pojawi się jakiś nowy ciekawy wątek to zawołam plusujących

#wandal #rzeszow
  • 111
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1815)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @xanieeee @zakowskijan72 @F__C @wlepierwot @StolczykNaKiju @zajadaczpomaranczy @Admirau_Feels @beret121 @fegwegw @magenciorek @saper_vodiczka @2ndLaw @k8lin @lubie-sernik @MrPickles @lukdjy @trojanxem @karmelkowa @Baran669 @SirArthur