Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1813
Nie mam z kim spedzic swiat ;(

Mieszkam w Katowicach, cala rodzina mieszka gdzies daleko (Szczecin na przyklad), sobote mam pracujaca i koniec koncow w wigilie bede sama. Czy ktos z Katowic badz okolic rowniez spedza swieta samotnie? Moze polaczymy sily? :) Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca

#katowice #swieta #samotnosc #prosba
  • 279
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: W wigilię mnie nie ma, ale 25-26 będę sam w #katowice. Mam w planach oglądać filmy, grać w gry, jeść pistacje i słodycze. Jak nie będziesz mieć planów to zapraszam. Creepem nie jestem, ale jak się boisz to możemy iść na piwo.

Tak czy inaczej mam nadzieję że uda ci się coś znaleźć.
  • Odpowiedz
@gjk_: o tym ustawowo wolnym powiedz mojej matce która we wigilie będzie od 6 do 18 w pracy w Boże narodzenie będzie od 6 do 18 w pracy i w Szczepana będzie od 18 do 6 rano 27 grudnia w pracy. Pracuje jako pielęgniarka. Nie #!$%@? wiec do kogoś ze ma jakaś możliwość bo dziewczyna wyraźnie napisała ze nie ma możliwości wyjazdu do rodziny. Być może z powodów zawodowych. Ludzie czytajcie
  • Odpowiedz
  • 16
Boże co tu są za ludzie xD dziewczyna robi wpis o tym, że będzie w Katowicach i czy ktoś z nią spędzi święta, a dziesiątki osób namawiają ją, żeby jechała do rodziny, no #!$%@? gdyby mogła pojechać to chyba by nie robiła tego wpisu xD
Jeszcze jakieś pretensje, hurr durr, logika różowych pasków, bo nie powie dlaczego nie może jechać, hurr durr
Ciul Was to obchodzi dlaczego nie moze
Kochana @BlackLadybug
Mieszkam
  • Odpowiedz
  • 0
@Rupertciak po pierwsze, jesteś niegrzeczny i nabuzowany, nie wiem, zwal se gruche i wroc jak już Ci nie będzie nic cisnąć wora.
Po drugie XD to sa dni ustawowo wolne, które Twoja mama bedzie musiała odebrac w innym terminie jeśli ma wtedy dyżur. Wiedzialbys to, gdybys, no nie wiem, pracował?
Po trzecie, no właśnie, czytanie ze zrozumieniem. Pisalem, ze rodzina albo chociaz jedna osoba moze sie pofatygowac do OPki.
A teraz idz
  • Odpowiedz
@gjk_:
Jestem niegrzeczny, ponieważ jesteś zafiksowany w swoim postrzeganiu świata i nie dostrzegasz ze może być inaczej niż myślisz

Po drugie to ze za te dni moja mama będzie miała wolne nie ma nic wspólnego z tym ze ludzie w święta pracują i nie zawsze maja możliwość podróży przez cała Polskę.

Teraz odrób lekcje, a swoje mądrości zostaw na rozprawkę dla Pani od polskiego.
  • Odpowiedz
  • 4
@BlackLadybug Ja pewnie będę siedział w domu, oglądał coś, grał czy kij wie. Mógłbym jechać do rodziny którą mam znacznie bliżej, ale mam swoje powody, także nie jesteś jedyna :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rupertciak xD ok
Jakos jednak udalo Ci sie spuscic z tonu, brawo, nie jest idealnie, ale lepiej. Tak trzymaj.

No, ale mniejsza, mniejsza. Tez pracuję 1 stycznia a cale swieta mam tzw. Dyżur pod telefonem, larum nie podnosze. Twoja mama, z calym szacunkiem do niej i do jej zawodu, jakimś specjalnym wyjatkiem nie jest. Dyzur w święta nie jest zadnym novum, caly swiat jakos sobie z takimi przypadkami radzi.

Co nas prowadzi
  • Odpowiedz
@gjk_: Gdzie napisałem ze moja mama jest „wyjątkiem” gdzie się „żale”. Właśnie udowadniasz jak użytkownicy wykop.pl nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Uciekasz od meritum dyskusji, odpowiadasz sobie coś i wręcz wymyślasz sobie rzeczy niestworzone. Śmieszny jesteś i niestety faktycznie: #!$%@?

Strasznie toksyczny jesteś. Wracam do swoich zadań domowych a Ciebie czarnolistuje i zostawiam ze swoimi „mundrosciami”.

Mysle ze powinieneś sobie zwalić konia.

https://www.wykop.pl/link/3351057/#comment-39331807
  • Odpowiedz
  • 0
@Rupertciak powodzenia w zyciu i czarnolistuj, na zdrowie mi wyjdzie, jak mi tacy pieniacze za piec zloty nie beda odpisywać:) nie wiem kogo cytujesz (pewnie siebie jak sobie moja odpowiedź interpertujesz), ja nigdzie nie uzylem slowa "żale" i generalnie wydaje mi sie, ze niewiele zrozumiales, bo juz sie nafukales jak rybka rozdymka i chcesz sobie poprzeklinac, because of reasons XD. Cala Twoja wypowiedź puszy sie, nabzdycza i uzywa słów, ktorych najwyrazniej autorze
  • Odpowiedz