Wpis z mikrobloga

Fajnie by było dostać komplet nowych, markowych opon 225/55 r16 za tysiąc złotych ( ͡º ͜ʖ͡º)


@S-Type: dopłaca się za rozmiar z dupy, standard to 205/55r16, mają to chyba wszystkie kompakty od 1998, od groma samochodów klasy średniej i dużo innych, komplet takich to mocno poniżej 1200zł i to mówiąc o producentach z wyższej półki
  • Odpowiedz
@Plecakofil: ja mam rowniez w dupie czym jezdzisz, ale widze wacek zmalau, bo musiales na mirko sie pozalic ile to jedna opona do twoje auta kosztuje i przy okazji wyrazic pogarde dla osob, ktorym wystarczy do poruszania sie male, tanie auto. Takze ciesze sie, ze razem z @v1lk moglismy cie uswiadonic, ze mozna kupic komplet dobrych, markowych, nowych opon w cenie twojej jednej xD
  • Odpowiedz
@NiebieskaPlanetarnaReka: No to Ci życzę w takim razie, żebyś się nauczył na przyszłość liczyć, bo 170 * 4 to nie 500 zł. Może jak to przekalkulujesz to zdasz sobie sprawę, że wypisujesz bzdury. Wacek nikomu nie zmalał, ale rozumiem, że musisz mieć niesamowite kompleksy na temat swojego mikrusa, że kolejny raz próbujesz mnie zaczepiać w ten sam sposób.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPolityk: Ja mam opony do wszystkich swoich aut minimum po 800-1200 pln za sztukę. Co z tego że kupisz za 1000 komplet skoro i tak po sezonie będą do wymiany. Lepiej zainwestuj w coś lepszego z wyższej półki i będzie ci starczyło na kilka sezonów + lepszy komfort jazdy i bezpieczeństwo. Próbowałem kiedyś coś zaoszczędzić, ale wygenerowało to tylko większe koszta.
  • Odpowiedz