Wpis z mikrobloga

@v1lk: 125 zł za 1 szt opony, 25 zł założenie i wyważenie kompletu opon xD masz auto w ogóle? Jak tak to podejrzewam, że coś typu golf na felgach 14 calowych. Do mnie koszt jednej zimowej opony to ok. 800 zł (225/45/18) a jednej markowej letniej ok. 1200-1300 zł (275/35/19), koszt założenia i wyważenia to ok 80 - 100 zł. Skąd takie ceny wziąłeś, bo za tyle to nawet nalewek nowych
  • Odpowiedz
Mireczki dbajcie o swoje bzpieczentwo i dbajcie o dobre oguminie. Gdy pierwszy raz mierzyłem się z zakupem opon nikt ze znajomych nie polecał mi nowych. Wydatki rzędu 1600zł za komplet letnich i 1000zł za zimowe biły po kieszeni, jednak z perpektywy czasu stwierdzam że to była dobra decyzja.
  • Odpowiedz
@Plecakofil: chwalisz sie czy zalisz? To juz golfem nie mozna jezdzic? Ja mam Puga 206 i 14" markowa opone Conti na oponeo kupie za ok 170, a rowniez przyzwoita Debice za ok 130. Nie kazdy potrzebuje 19" zwlaszcza jak auto sluzy mu glownie do miasta. No chyba, ze auto traktujemy jako przedluzenie penisa...
  • Odpowiedz
@autowired jak wszędzie sprawdza się powiedzenie- jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ( ). Może to sprawdza się w rejonach świata gdzie amplituda temperatur rocznych jest mała. Ale ja nie rozważałam nigdy wielosezonu. Nie polecam.
  • Odpowiedz