Wpis z mikrobloga

Pomożecie w wyborze auta?

Cześć, szukam nowego samochodu z salonu. "Must have":
- Czujniki parkowania i/lub kamerę cofania,
- Silnik powyżej 130KM,
- Automatyczną skrzynię biegów,

Fajnie gdyby miał:
- Światła full LED,
- Okno dachowe,
- Duży wyświetlacz w konsoli centralnej.

Auto do użytku w mieście, maks. 10tyś. km rocznie. Budżet to 70-80tys. (na kredyt/raty).

Zależy mi na komforcie. Podobają mi się SUVy i crossovery, ale nie chciałbym "Fabii na szczudłach", a w tym budżecie chyba będzie ciężko o klasę średnią SUV.

Jakimi autami warto się zainteresować?

Z góry dziękuję za pomoc :)

#auto #samochod #pomoc #motoryzacja #autozakupowapomylka #opel #seat #renault #kia #hyundai #toyota #skoda #vw #volkswagen
  • 68
  • Odpowiedz
@piter12: Montaż niefabrycznej navi może co najwyżej unieważnić gwarancję na elektrykę (KIA daje 2 lata gwarancji na elektrykę co jest dość słabe) ale ich nawigacja to standardiwe radio 2din więć to, czy jego wymiana może mieć wpływ na gwarancję to sprawa dyskusyjna. Mimo wszystko możesz kupić radio w Navipremium i spróbować założyć je w ASO (wtedy nie tracisz gwarancji) albo pozwalasz zamontować je chłopakom z Navipremium i jak coś się spieprzy,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@InnyKtosek Rozumiem :) Ale czujniki parkowania były w standardowym wyposażeniu Twojej wersji auta?

W 2018 ma wyjść nowy Ceed - może poczekam na niego i wtedy kupię nowe auto :)
Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
Rozumiem :) Ale czujniki parkowania były w standardowym wyposażeniu Twojej wersji auta?


@piter12: Nie, wziąłem wersje L ze wszystkimi pakietami z wyjątkiem bezprzewodowego kluczyka i navi. Czujniki parkowania przednie były w którymś pakecie - chyba tym z asystentem parkowania.

W 2018 ma wyjść nowy Ceed - może poczekam na niego i wtedy kupię nowe auto :)

Z tym ostrożnie, bo KIA zaczyna się powoli cenić a po drugie każdy z branży
  • Odpowiedz