Wpis z mikrobloga

27840,37 - 12,06 = 27828,31

Wczoraj już odpuściłem - mżawka czy lekki deszcz mnie nie odstraszają, nawet jeśli w trakcie zamieniło się w solidny prysznic to biegnę dalej. Ale jak za oknem jest rzęsista ulewa, na widok której kot stwierdza "wiesz co, w sumie to zostaje w domu", to potrzebuję zdecydowanie mocniejszej motywacji ni "a se przebiegnę tak z dychę" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tym samym wiedziałem, że już dzisiaj nie ma żartów tylko muszę pobiec niezależnie od warunków.
A warunki w zasadzie niezłe. Ciepło - 11 stopni, niemal pomijalna mżawka i zero wiatru. Ciemno - i lepiej już nie będzie przez długi czas, zwłaszcza przy zachmurzonym niebie. Wybiegłem o 5:15 - kot zawiódł, bo zamiast jojczeć o 4:30 tym razem to zrobił o 2 rano ( ͡° ʖ̯ ͡°) Biegło się zaskakująco lekko - pewnie zasługa jednodniowej przerwy. Buty (adidas kanadia tr7 gtx) sprawowały się doskonale – sporo kałuż, które trafiłem, w butach nadal sucho. Przyczepność genialna, w paru miejscach była cienka warstwa błota na której w normalnych asicsach mógłbym się wyłożyć - a w tych po prostu trakcja idealna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś za coś - dość twarde, trzeba pomyśleć o wkładkach żelowych.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 27840,37 - 12,06 = 27828,31

Wczoraj już odpuściłem - mżawka czy lekki deszcz...
źródło: comment_auDtxpm11F1DhZ9FL7WjWR5ao3ZHzWSr.jpg
  • 6
@sssabae: ja je kupiłem przede wszystkim z myślą o zimie - nawet parę razy używałem jak szedłem na stok, ale w głębokim śniegu to już niestety średnie są bo na taki śnieg tylko wysokie cholewki chowane w kombinezonie by pomogły ;) Ale do biegania po śniegu też świetne - niestety tylko ze dwa razy miałem okazję po takim fajnym śniegu w nich pobiegać, ale bardzo miło się biegło bo i bardziej
@enron: Kurczę, też muszę się powoli zacząć ogarniać z butami do biegania w taka pogodę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo jednak ja to jestem człowiekiem, którego błoto lubi czasami aż za bardzo (chociaż, o dziwo, w trakcie biegania jeszcze się z podłożem nie przywitałam).
Miłego weekendu! Oby pogoda biegowa dopisywała! :))