Wpis z mikrobloga

Ja to nie mogę chyba żyć bez nałogu. Paliłem - ale to śmierdzi i niezdrowe. Lubiłem, ale trudno, #papierosy poszły jakiś czas temu w odstawkę. Żeby ułatwić walkę z nałogiem nikotynowym zacząłem sobie podjadać marchewki. Na początku ze dwie- trzy dziennie, ale w pewnym momencie doszedłem do dwóch kilo. Stopy mi się #!$%@? zrobiły pomarańczowe od nadmiaru karotenu. Marchewki w odstawke, przerzuciłem się na jabłka. Półtora kilo jabłek dziennie. W pewnym momencie złapało mnie takie sranie, ze nie mogłem egzystować, Wiec z trudem i bólem odpuściłem jabłka.
Od tego czasu postanowiłem wszystkiego zażywać w odpowiednim umiarze, zbilansowana dieta, zdrowy tryb życia. I wiecie co?

Jest 12:20, wstałem o 9. Przed minutą skończyłem szósty kubek herbaty.
#!$%@? mać. #przemyslenia #uzaleznienie
  • 72
  • Odpowiedz
@SmellySocks: rooibos dobry wybor.

Rooibos - właściwości lecznicze

Rooibos był doceniany w lecznictwie ludowym od wielu pokoleń, a teraz jego właściwości zdrowotne potwierdzają badania naukowe. Można go wykorzystać w wielu obszarach lecznictwa i polecany jest wszystkim dbającym o zdrowie oraz dobrą formę.

Chroni przed atakami wolnych rodników. Napar z rooibos jest bogaty w przeciwutleniacze, które hamują działanie substancji o działaniu oksydacyjnym, wnikających do organizmu ze środowiska i produkowanych przez komórki w
  • Odpowiedz
@shimmy: nie spodziewałem się takiej popularności xddd. Mogłem dopisać cześć o nadużywaniu napojów pomarańczowo-marchewkowy h Dr Witta jak miałem 6 lat i o etapie #!$%@? co najmniej 3 hotdogow z zabki dziennie z ubiegłego roku
  • Odpowiedz