Wpis z mikrobloga

Elo armowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Padła propozycja by zagrać coś większego. Dziś raczej nie zdążę czasowo na cokolwiek (chyba że 21-22, ale to i późno na grę raczej i późno na wołanie ludzi), więc jutro (czwartek) można by coś dużego zorganizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mapa, frakcja, styl wedle życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można coś bardziej na cicho jak ostatnio specjalsi eliminujący amerykańskich szpionów; coś z ciężkim sprzętem typu czołg, bradley, CAS... biorę od każdego po plusie i słucham propozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I PRZYPOMINAM!
Dziś jest ostateczny czas na odwołanie się od banhammera na grupie. Jak się nie zapisałeś...
wylatujesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jak będziesz chciał wrócić, możesz jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyścimy grupę z "martwych kont". Więc bez obrażania mi się tu "hurr durr gnoje mnie wyrzucili z gupy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#armaforces
Madin5 - Elo armowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Padła propozycja by zagrać coś większego. Dziś...

źródło: comment_RqR2z4tnaE0DdShlCa4qPtjc449zesjA.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Madin5: jeśli chodzi o propozycje to dałoby radę użyć łodzie desantowe? Tym razem zakładnik w miasteczku rybackim/portowym, szybki desant od strony morza, a potem np. Powrot tą samą drogą lub ew. zobycie samochodów terenowych z pobliskiego parkingu i ucieczka do bazy.
  • Odpowiedz
@parasite: było mówione: od banhammera ludzie będą przyjmowani tylko po rozgrywce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś z nami zagrał chociaż jeden mecz do końca, to niech się zgłosi do mnie na ts to wyślę zaproszenie. Inaczej zaraz znów będzie tam śmietnik i banhammery co tydzień. Dziś gramy, niech wpadnie to się go doda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@parasite: Mydło dodawał, mnie nie ma przy kompie od soboty praktycznie bo albo w pracy jestem albo kompa robię. Będę na dzisiejszą grę o 20, więc go wtedy też dodam jak się zjawi. Nie dodawałem jak leci na steam bo tam kilka zaproszeń było od osób które zupełnie nie kojarzę.
Jak dalej będziemy przyjmować ludzi jak leci to zaraz będzie 200 osób na grupie, a chętnych do gry 20. Dlatego zmieniamy
  • Odpowiedz