Wpis z mikrobloga

no elo,
dzięki za odzew, myślałem że zainteresowanie będzie mniejsze.

w nawiązaniu do wczorajszego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/26104371/mirki-wkurzylem-sie-auto-wystawione-na-sprzedarz-a/92820623/#comment-92820623

Można powiedzieć, że sprawa jest zakończona. Szykowałem się na więcej.
Jak się pewnie domyślacie spawa nie ruszyłaby z miejsca gdyby nie kartka zostawiona przez Anonima. Bardzo mu dziękuję. Nie czarujmy się, raczej go już nie znajdę a szkoda bo należy się nagroda.

Numery prawie się zgadzały: ERA 2XA5. Jednak najbardziej pomocna była marka pojazdu. Radomsko jest małe i Mini jest mało. Zamieszczona informacja na fb i bingo, mój szef mówi, że dyrektorka przedszkola do którego chodzi jego dziecko ma takie auto.
No to jazda. Stoi, numery w sumie pasują a najbardziej pasuje mój lakier na jej zderzaku. Kobieta zgodna z opisem :) Ma okulary i o dziwo całkiem dobrą pamięć. No faktycznie było ciasno ale ona nie uciekła (?). Włączył się wiatrak i nie słyszała nawet. Niech pan nie dzwoni po Policję, dogadamy się.
Ja chciałem to załatwić z ubezpieczenia ale jak pisałem, auto chcę sprzedać. Nie za bardzo chce mi się czekać na procedurę ubezpieczalni. Powiedziałem jej 2x tyle co uznałem za naprawę szkody i ostrzegłem przed takim zachowaniem (uuuu, groźnie) ( ͡º ͜ʖ͡º)

pewnie, powiecie, że trzeba było cisnąć gada ale dostałem taką kasę co chciałem bez kłótni a im mniej czasu stracę na tę sprawę tym lepiej.
Dzięki za pomoc i zainteresowanie.
Wołam pulsujących i komentujących.

#polskiedrogi
Pobierz
źródło: comment_wRl3kIqMHe42Ex6lyg1r1vvTFmADyaLS.jpg
  • 54
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (192)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lubie-sernik @polecam_poczytac_heideggera @StaraSzopa @kq2w6 @WielkaPolska @LongWayHome @buttbuddy @Rurzowy_Rzufff @endrjuk @qweasdzxc @Dzyszla @Spake @Tosiek14 @ThunderBeard @dredeq @slusarz @CalkaFouriera @Dzuby @pararampa @KwartylTrzeci