Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś wykopowy ekspert od #warframe ? Zaczynam pierwszy raz przygodę z tą grą i chętnie wysłuchałbym jakiś tipów/porad od bardziej doświadczonych graczy, są tam jakoś zbalansowane te postacie do kupienia, czy jest jakaś tier lista, tych których warto, a których nie warto kupować?
@Buczers widziałem, że trochę siedzisz w tej gierce to może jakimiś poradami zarzucisz dla zielonego? :)
#gry
  • 28
@Marek_Kodrat: dalej nie kumam xD
mialem jakis schemat na miecz, ustawilem zeby mi go ta (drukarka?) zrobila w 12 godzin, nie wiem w sumie co bedzie dalej bo sie nie logowalem od tamtej pory, ale twierdzisz że ja muszę ten miecz jeszcze wykupić od tej (drukarki?)
@Hillen: rhino nie zachwyca, serio.
@Marek_Kodrat: valkyr jest spoko, nie rozumiem tylko dlaczego miałby od razu do niej gnać.
@Mitahius: za platynę wykup sloty na warframey i broń. Lataj na alerty, zbieraj surowce, buduj dużo shitu by go maxować, bo wpada wtedy ranga mistrzowska. Nie jesteś czołgiem, pamiętaj o tym, szczególnie, gdy grasz frame'ami supportowymi - #!$%@?, deptałbym po mordzie te #!$%@? ameby umysłowe, które tak właśnie robią.
Przyzwyczaj
@Mitahius: blueprinty czyli schematy czasami wypadają z przeciwników czy bossów, częściej musisz je kupić w Sklepie. Tam gdzie masz mapę gwiezdną, masz obok sklep, duży stół. Masz tam szeroki wybór - poszperaj, u dołu zaznacz sobie TYLKO SCHEMAT. Kupujesz schemat za kredyty, potem jeśli masz surowce go budujesz i odbierasz z warsztatu. I klepiesz. Mody na początku masz #!$%@?, ale potem dropniesz lepsze. Excalibur to nie czołg, pamiętam. To frame ofensywny,
@Mitahius: Moje małe rady:
- jak zamierzasz kupić od kogoś jakiś mod czy coś zawsze najpierw sprawdz jego średnie ceny na warframe market (niestety strona nie jest wbudowana w grę i będziesz musial wejść oddzielnie)
- jak jest alert w lokacji której jeszcze nie odblokowałeś to pytaj sie ludzi w regionalnym czacie (np. Need taxi to X, gdzie X to ta lokacja)
-patrz na staty broni i szczególnie kieruj sie tym