Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Może głupie może mądre.

Poszukuję nowego operatora dla trzech numerów na firmę. Interesuje mnie abonament, jakieś 10GB dla każdego z numerów, nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. SMSy i MMSy też najlepiej w cenie, ale nie jest to wymóg. Najlepiej bez słuchawek, bo te ostatnio wymieniałem. Prawie skłoniłem się ku przedłużeniu w Playu, ale po ostatnich pogłoskach o spowolnieniu internetu nie uśmiecha mi się słuchanie skomlenia, że ktoś słał plik 1GB do drukarni przez 20 minut.

Ktoś ma doświadczenia z #tmobile, #orange lub #plus w ofertach dla firm? Jest zasięg? Internet nie idzie po 1 Mbps w jedną i drugą?

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa.

#pracbaza
Pobierz l.....l - Mam pytanie. Może głupie może mądre.

Poszukuję nowego operatora dla trze...
źródło: comment_TwEjhaMIrdHe8WaOxLhPKDdg1vijBedE.jpg
  • 34
@latoureiffel: ja mam mix plusa - 8giba internetu, nielimitowane komórki/stacjonarki, sms i 1000 mms - w opcji 30zł / mc przez 24 mc (?). To co wyżej napisałem to pakiet, który się wykupuje za 29zł.

@latoureiffel: oferta Orange:
Pakiet LOVE Firmowy: Internet stacjonarny 80Mb/s, 3 numery (na każdym wszystko nielimitowane + 10GB neta dla każdej karty).

kwota: 104,98 PLN/m-c + VAT

Dokładna wycena:
Internet - Neostrada do 80 Mb/s 56,21 zł + VAT
2 x Orange Biz Krajowy 28,78 zł + VAT
1 x dodatkowa karta SIM Orange Biz Krajowy 19,99 zł + VAT
@latoureiffel: tyle, że nie musisz tego brać jako swój internet... Po prostu to jest w pakiecie i tego nie przeskoczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jesli cena bylaby dobra dla tych 3 kart, to co za róznica czy na umowie ten internet jest czy go nie ma :P
@latoureiffel: hmm. Patrzę na stronę i oferta z rachunkiem:
29 zł za wszystko nielimitowane + 10GB internetu.
Razy 3 i masz prawie 90 zł. Gdzie masz te 66zł?

Edit: Dobra, widzę. Pakiet podstawowy 29PLN + 2x 9zł dodatkowe karty + 19zł dodatkowy net :)
@latoureiffel: Nie weźmiesz dwóch dodatkowych numerów do jednej umowy.
Jedna umowa = 1 dodatkowy numer głosowy.
Więc 29 lub 39 + 9 = 38 / 48 + trzeci numer 29 lub 39 = 67 / 77zł.

Tak czy siak wybierałbym coś z duetu plush lub nju - w zależności jak wyglądają nadajniki wokół was.
Ja właśnie zmieniam a2 na nju bo polkomtel u mnie pogubił nadajniki, nowych pozwoleń nie dostają i