Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki, jestem od pewnego czasu na redukcji. Wg wyliczeń, moje dzienne zapotrzebowanie to +- 2200 kcal ( Fitatu app z założeniem utraty wagi około 0.6 kg/tydzień). Problem w tym, że odkąd zdrowo jem to ciężko dobić mi nawet do tych 2000 kcal. Z reguły dziennie wychodzi około 1600/1800. Zdaża się też, że nie przekrocze nawet 1200( zajob w pracy, brak czasu ). Nie moge w siebie więcej wepchnąć po prostu. Jakieś porady ? Czy mogą być z tego powodu jakieś przykre konsekwencje ?


#dieta #redukcja
  • 12
@przomsik: ograniczone węgle( w różnej postaci : napojów, pieczywa itd ), dużo warzyw, z mięsa ryby/cycki z kuraka/indyka. Ogólnie przestałem jeść śmieciowe żarcie. Taki standard przy probie pozbycia sie nadmiarowych kg
Wystarczy ze zrobisz sobie jajecznicę z 5 jaj na boczku, maśle i np z fasolka czerwona


@koniarek: albo klepnij dwie sety balasia to nie dosc ze kalorie zrobisz to jeszcze samopoczucie poprawisz :-)

sniadanie: 100gram platkow owsianych z jogurtem i bananem = 500 kcal
obiad1: torebka ryzu, 100g kuraka, 200gram warzyw = 700 kcal
obiad x2
kolacja: 250g twarogu z orzechami i jogurtem naturalnym = 500kcal
@bartolinx: to byl przyklad. ale ja faktycznie mam podstawe posillku taka sama + zmieniam sobie dodatki. np. ser bialy z truskawkami/orzechami/migdalami/rzodkiewka etc.