Wpis z mikrobloga

dzisiaj odebralem moja nowa furke, moze nie jest to audi ani bmw ale jezdzilem przez 10 lat kosiarka wiec dla mnie jest to spelnienie marzen.. ma swoj urok a 180 koni pieknie dociska ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem watpliwosci co do koloru bo widzialem go tylko na papierze ale na zywo wyglada miodzio :) #!$%@? mi stoi non stop od 3 dni

#motoryzacja #chwalesie #ford
fajkonos - dzisiaj odebralem moja nowa furke, moze nie jest to audi ani bmw ale jezdz...

źródło: comment_sP6uVftCHvHdYPd4pxPLphyJMlEMEl7L.jpg

Pobierz
  • 103
@johann89: cicho nie mowie na glos o podmianach XD po gwarancji chce zalozyc chipa i wymienic turbo co da mi jakies 220 koni i 320 momentu ale to zalezy bo jak bede wtedy mial kase to mam ochote na mustanga... ale to sfera marzen wciaz ;p a kolor taki chcialem bo RSy w podobnych jezdza hehe
@fajkonos: ja wlasnie mam problem z sedanami nie w limuzynach (segment powiedzmy E). Wozi sie za soba odwlok, widocznosc przy manewrowaniu tylem gorsza, mniej miejsca w bagazniku, dluzszy (co przy np. parkowaniu na miescie uznaje za wade). O ile tutaj w segnencie C moze jeszcze byc, o tyle nigdy nie zrozumiem ludzi kupujacych np. Thalie czy inne temu podobne z segmentu B. A kolor ladny, fajnie ze nie czarny/szary/bialy
@fajkonos: ubezpiecz i parkuj (najlepiej garażuj) w miejscu widocznym, spokojnym . Oby się uchował pierwsze 3 lata bez obić, otarć , zarysowań - bo to najbardziej boli w nowym aucie. No i koniecznie ubezpieczenie na wartość fakturową na 3 lata pierwsze. Wtedy w razie kradzieży (odpukać, tfu) nie masz ochłapów tylko wartość fakturową.

Serio, były na wypoku historie z łezką w oku, nowe Mazdy i inne marki zawijali spod bloku sqrwiele.