Wpis z mikrobloga

@wfd: kamerke i ksenony sobie darowalem reszta to jakis pakiet trend sync3, przyciemniane tylne szyby i pare kosmetycznych detali jak ta listaw aluminiowa itp szczerze to nawet nie przywiazywalem uwagi do tego, co mi tam pod nos podstawili to bralem mi glownie chodzilo o silnik i wersje sedan

@Dolan: widzialem ze ktos to powie.. ale dzisiaj zrobilem wiatrak z jakiegos czarnego bmw wiec nie jest zle( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@rekoj: jestem szczuply dla mnie jest w sam raz.. balem sie troche o to wybrzuszenie obok prawej nogi ale idealnie nadaje sie na oparcie przy mojej budowie ;p o komfort pasazerow nie dbam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fajkonos: Wymień sobie grill na ten z wersji titanium to Ci będize #!$%@? stał ze 2 tygodnie :) a wszyscy będą myśleć że to Aston Martin. Koszt ok. 700zl w ASO, nie wiem jak poza, ale warto nawet te 700 #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@mohicanin: wlasnie warto czy nie warto?? powiem szczerze duzo spedzilem czasu myslac tylko nad tym grillem.. ten plaster miodu mi sie bardziej spodobal ;p ale teraz juz sam nie wiem
  • Odpowiedz
@fajkonos: ja też(jestem wysoki), jak prowadziłem to jeszcze spoko, ale jak siedziałem na prawym był już dramat, fotel na odsunięty na maksa a ja z skulonymi nogami siedziałem, do tyłu się nie mieściłem XDD, a w poprzeniej generacji nie miałem takich problemów. Za to prowadzenie jest genialne, hamulce idealny rozkład siły jak na fwd, właściwie to ten ford przegrywa tylko z samochodami rwd jeśli chodzi o właściwości jezdne
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale zawsze jak widzę Forda nowszej generacji, to mam wrażenie że lepiej pasowałyby do niego felgi o cal albo dwa większe. Ładny kolor, oby auto służyło jak najdłużej
  • Odpowiedz
@rekoj: na prawym to bedzie siedziec osobka 160 wzrostu :) a co do prowadzenia to sam sie zdziwilem jak to auto reaguje, nie jestem znawca chociaz mialem okazje jezdzic roznymi autami i naprawde jestem pod wrazeniem
  • Odpowiedz
@kamylekk: chce takie zakupic a te zostawic na zime.. tylko slyszalem ze w focusie za duze felgi nie sa zbyt dobre sam sie teraz zastanawiam jakie.. bardzo mi sie podobaja te z wersji st czarne 18
  • Odpowiedz