Wpis z mikrobloga

Kochani,

14 maja czyli w przyszłą niedzielę (mam nadzieję, że pogoda tym razem dopisze) odbędzie się ekstremalny pieszy spacer po Warszawie. Także w imieniu Fundacji P1 i Trzeciej Strony Wisły zapraszam was wszystkich podróż przecinakiem przez stolicę. Z Ursusa na Rembertów - dystans 25 kilometrów.
Wczoraj widziałem się z organizatorem i obiecałem, że dużą grupką przybędziemy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

link do wydarzenia na fejsie: https://www.facebook.com/events/665690800279851/

Dodam jeszcze kilka słów od organizatorów:

Prosimy nie stresować się dystansem - to wcale nie jest dużo, jeśli dobrze się do tego przygotować ;) Biegać też raczej nie będziemy, więc o tempo marszu proszę się nie martwić.

Co się z pewnością przyda:

- Wygodne buty

- Woda i napoje

- Drugie i trzecie śniadanie

- Koc/ręcznik w roli siedziska na postojach

- Bilet ZTM - do powrotu

- Aparat fotograficzny - może będzie konkurs?

- Dobre humory - odległość to stan umysłu ;) z dobry nastawieniem można dziennie przejść do 40km

Pamiętajcie o dobrym, wygodnym obuwiu, bo odciski można będzie można łatwo zrobić (chyba, że ktoś jeszcze nigdy nie miał, a chciałby mieć. To będzie ku temu okazja :)). Trasę zapewne będziemy pokonywać śladem linii kolejowej i okolic, więc dobre buty będą wskazane.

#gangkulturalnejwarszawy #warszawa #wykopiwowarszawa

  • 21
Wołam zainteresowanych (56) z listy gangkulturalnejwarszawy
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @hsvduivbsh @geomag42 @samoloty_z_papieru @wonsz_smieszek @wiecejnizjednozwierze @Usvart @pusheeny @czarna-tabletka @spo_ @nbdpol @Cartman91 @ktojestkto @phoropter @Skyworld @OhRene @Przedwczesny_pogrzeb @mueh @romantyczna @gobi12 @EloBaza
@smieszek321: to jest czysto teoretyczne. Ogólnie w planie są dwa warianty tras, zobaczymy na ile sił nam zostanie. Godzina 18 jest także godziną plus/minus. Podejrzewam, że szybciej się obrobimy. Po drodze także chcemy coś zobaczyć, czego na co dzień byśmy nie dostrzegli, z tego powodu jest ta rezerwa.