Wpis z mikrobloga

#depresja #nerwica #zdrowie #lekarz #psychologia Mirki mam pytanie , depresje stwierdził mi lekarz psych. Przepisał escitil 1 tab rano pomogło po dwoch tyg mniej natrętnych mysli jakos łatwiej sie wstawało , ale ostatnimi czasy pojawiło sie mega rozdrażnienie na oczach, nie moge skupić wzroku az boli wręcz bym powiedział, przerzucanie szybko wzroku powoduje uczucie mega zmęczenia wzroku , pogorszył mi sie sen, ostatnio wogole nie mogłem spac . Lekarz w konsulatacji zwiększył dawkę ale nie czuje poprawy .. mam wrazenie ze jakas nerwica mnie łapie czy ktos moze mi to wytłumaczyć ? Podsunąć jakies rozwiazanie ? Przecież tak sie nie da zyc :/
  • 9
  • Odpowiedz
@furek12: Z mojego doświadczenia z lekami i psychiatrami masz do czynienia z konowałem. Jeśli pacjent ma nieprzyjemne objawy uboczne, i nie może spać, lek się zmienia a nie jeszcze podwyższa dawkę. O ile oczywiście bezsennosć to faktycznie skutek brania leku, a nie efekt uboczny czegoś innego.
Co to znaczy "nerwica mnie łapie"?
  • Odpowiedz
  • 0
@Floyt: z nerwica wypaliłem bo ten objaw pasuje do nerwic o jakich czytałem w internecie . Lekarz to wg znany lekarz najlepszy specjalista.. powiedział ze podwyższona dawka leku tez sie instaluje jak poprzednia i potrzebuje kilkunastu dni zeby zacząć działac . W zaleceniach mam napisane aby przejść na velaksin gdyby escitil powodował rozdrażnienie i tak chyba zrobie
  • Odpowiedz