Wpis z mikrobloga

Witam, jestem nowy wśród #android kupiełem #xiaomi Mi 5s i chce wgrać #miui polska ale niestety nie wychodzi mi to. Używam tego poradnika: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urz%C4%85dzeniach-xiaomi-poradnik/ i w chwili gdy używam Mi Unlock żeby odblokować urządzenie proces pada na 99% procentach z komunikatem Current account is not bound to this device. I nie umiem nic z tym zrobić.
Ponadto rozwiązania sugerują aktywowanie odblokowania OEM oraz coś tam z kontem Mi problem w tym, że w menu nie mam w ogóle takich opcji. Wersja zainstalowan MIUI Global 8.0 | Stabilna 8.0.3.0(MAGMIDI). Pomocy.
  • 63
  • Odpowiedz
@goferos: aktualizacja ADB Interface kończy się komunikatem "Dla urządzenia jest już zainstalowana najlepsze oprogramowanie sterownika"
a Mi Flash dalej nie widzi urządzenia, i nie da się go wpędzić w edl
  • Odpowiedz
@goferos: ręcznie tzn jak? Ja mu wskazuje folder do którego wypakowałem pliki i on chyba też tak robi
Right click on the ADB Device and Update driver using the downloaded Qualcomm Drivers
  • Odpowiedz
@jombsik: Na pewno wchodziłeś w settings -> developer options -> Mi unlock states? To co innego niż zaznaczenie 'unlock OEM' czy jakoś tak. U mnie jest kolejny błąd, musze poczekać 3 dni, ale na dobrej drodze jestem chyba xd
  • Odpowiedz