Wpis z mikrobloga

@FHA96: szczerze? odradzam. mam podobną z wyświetlaczem, chyba seria 7000, fakt że służyła 3 lata, ale teraz bateria (akumulator zabudowany w rączce) już pada i nawet serwis nie chce tego wymienić... w sensie jestem zmuszony zakupić nową szczoteczkę. Więc skoro mam co 3 lata wydawać 400zł na szczoteczkę, to wolę wydać 80zł i mieć też szczoteczkę elektryczną na 3 lata ;)
@FHA96: No i super. Prawda jest taka że potrzebny jest guzik włącz/wyłącz, ładowarka i szczoteczka. Tyle. Wszystko jest, bierz w ciemno i będziesz naprawdę zadowolona :-)
@fizzly to mówisz, żeby nie zwracać uwagę na cenę, ilość możliwych funkcji tylko kupować tą za 70 zł? Do tej pory stosuję manualną.
@FHA96: Tak, szczerze tak bym polecił i sam bym zrobił to samo w tej chwili. Co z resztą uczynię też, bo jak mówię ta "droga" zaczyna zdychać. Jeśli kiedykolwiek użyłem tych innych funkcji to może ze 2-3 razy, taki bajer i pic na wodę. Bez sensu kasę nabijać, te szczoteczki za 70 zł wcale nie są gorszej jakości. Ważne żebyś wziął jednak markową ale czy za 70 czy za 400 -
@FHA96: a zależy ci na tych wszystkich funkcjach która ma ta z serii 4000, bluetooth itp? bo jak nie to bierz np. z serii 2000 bo to jest dokładnie to samo tylko bez tych niepotrzebnych gadżetów( koszt około 200zł), tej za 70zł bym nie brała, mi np szybko padła i ma mniej obrotów na min
@Frettka:

- Bluetooth ( aplikacja mobilna, czas szczotkowania, osiągnięcia)
- Trzy tryby:
Tryb czyszczenia codziennego
Tryb pielęgnacji dziąseł
Tryb wybielania
- Czujnik nacisku
- Wygląd