Wpis z mikrobloga

@advert: a mnie smuci ze mamy taki opcje glownie do wyboru. to tak jakbys musial wybierac swoja przyszlosc i do wyboru mial rozstrzelanie albo krzeslo elektryczne( ͡° ʖ̯ ͡°)
pewien rodzaj idei, można wręcz powiedzieć, że jest to esencja troski o własny naród i kraj


@FireDash: Ludzie, którzy stworzyli ideologię (a raczej zlepek ideologii, bo Marksizm Kulturowy nie jest spójny i ujednolicony), którą bierzesz za obraz rzeczywistości, od samego początku postulowali zniesienie krajów i narodów.
Nie zrozum mnie źle, katolicyzm w PiSowskim wydaniu uważam za równie wrogi.
@MarsVolga: To, że prawactwo utożsamia neuropę z lewicą, to nie moja wina. Neuropa w dużej mierze to liberałowie, którzy chcą zarówno wolności osobistej jak i gospodarczej.
Prawactwo chciałoby zabraniać wszystkiego, według nich możesz wszystko, chyba że jesteś gejem, żydem albo jesteś kobietą, która ma urodzić chore dziecko.
A nie daj boże wspomni się coś o upadającym zakładzie, to zaraz chcieliby wsparcia państwa i nacjonalizacji.
Kto tu jest w takim razie lewicą
Wicie czym się różni gówno-śmieszny obrazek o neuropie od gówno-śmiesznego obrazka o 4konserwy?

Obrazek o neuropie ma podstawę w lewackich wypowiedziach i działaniach, a ten o 4konsewy w lewackich urojeniach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

__

I nie to, żebym tutaj miał jakieś uprzedzenia - ale wystarczy wejść na tagi
neuropa i 4konserwy_.

Na tagu "neuropa" neuropki radosnie szkalują przeciwników i rzucają błotem.

A na tagu "4konserwy"... neuropki radośnie
to trzeba przypiąć neuropkom łatkę lewicy.


@FireDash: Że niby neuropa nie jest lewicowa? xD

I jaką łatkę? Neuropa jasno prezentuje lewicowe poglądy, ale jak ktoś stwierdzi ten fakt, to jest "przypinanie łatki"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo na moje oko "przypinanie łatki" to jest, gdy np. ktoś się nie zgadza z czymś i za automatu dostaje za to określenie "faszyty", "nazisty", "kaczysty", "pisowca" itd.

Jeśli ktoś nie
@FireDash: Podział między neuropą, która w głównej mierze reprezentuje marksizm kulturowy a innymi grupami to raczej podział między tymi, którzy gardzą normami społecznymi i moralnymi a tymi, którzy nimi nie gardzą.

Ja wiem, że dla takich jak wy najlepszą strategią za złapanie za rękę jest krzyk, że to nie wasza ręka - ale nie możecie ukryć, że "środowiska lewackie" to konkretna grupa ideologii o konkretnych podstawach i konkretnie identyfikujących się ze