Wpis z mikrobloga

@randall: serio #!$%@? buty do biegania za 300zl+ ?
Nie mozesz kupic wersji sprzed roku/dwoch?
Jesli masz je przestestowane, to amazon.de i wszelkie sklepy z .de co.uk do biegania, mozes sprawdzic tez sportsdirect. Na 100% bedzie taniej niz w Polsce. Moze tu znajdziesz https://www.runnerinn.com/

Jak nie to niemieckie google nazwa butow + preis i jedziesz.
@PurpleHaze: Mam je przetestowane, ale nie wydam w sklepie Nike 459zł. Już w nich biegałem i są według mnie rewelacyjne. Do tej pory biegałem w Adidas Supernova Glide 7 i po ponad 1400km czuję, że kolana i stawy wołają o litość :/. Pegasus 32 celowo nie chce bo mają delikatnie słabsze trzymanie stopy niż 33 (o dodatkowej poduszce gazowej w tych drugich nie wspomnę). Jeszcze mierzyłem Asics Gel Cumulus 18 w
@randall: heh 1,4k jak na buty do plaskiego z pianka boost to jest i tak duzo. Niestety cos za cos, albo reaktywna piana, albo spora wytrzymalosc i nieuklepywanie sie amortyzacji.
Z tymi cumulusami to sie zastanow, bo z tego co pamietam pegasusy sa neutralne, a cumulusy to lekkie bo lekkie ale wsparcie dla pronatora (jak juz musimy sie w systemy bawic) i to nie koniecznie musi byc zamiennik 1:1.