Wpis z mikrobloga

Co kupić na święta mame lvl 58?
Podpowiedzi? Nie gotuje, nie ma pasji, jak jej kupię drogie mydło czy słodycze to potem leżą latami schomikowane, czasami czyta #ksiazki #romanse i ogląda seriale o Stulejmanie i brazylijskie o Teresie która ma wyjść za bogatego a kocha biednego.
Lubi sprzątać, nie ma koleżanek, nie pije, nie maluje się ani nie używa akcesoriów do włosów. Jest panną, ma kota, jak kupiłam jej torebkę za 300 zł też nosi ją tylko na spore wyjścia.

Może kapcie i piżamkę? Coś własnej roboty? Chcę żeby było to coś wyjątkowego, ale podejrzewam, że ekstrawagancka misa na owoce czy zestaw pięknych kieliszków we wzorki to nie jest coś co do niej pasuje...

#pytanie #swieta #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@ChomiczaKrolowa: smutny trochę opis.. może coś użytkowego do domu, np sprzęt kuchenny, albo coś do utrzymywania porządku, np nie wiem, mop parowy, albo inny tego typu gadżet? Albo poszukaj czegoś pod hasłem 'prezent dla pani domu'. Z własnoręcznie możesz hmm słodki wypiek, album ze wspólnymi zdjęciami, albo np ramka-kolaż + zdjęcia do tego? Zakładka do książki?
Ciepły koc, albo narzuta na łóżko/kanapę? Inne użytkowe typu obrus/bieżnik? Albo coś innego użytkowego, czego
  • Odpowiedz