Wpis z mikrobloga

I idzie po ulicy taka kruszyna-karyna z dwoma zmutowanymi psami na smyczy. Przechodzisz obok cała w strachu żeby Cię takie to to nie dało rady dziabnąć rzucając się na smyczy i szczekając w Twoją stronę. Los swój powierzasz kawałkowi skórzanego paska i sile mięśni słabiny-karyny. Mirasy, Mirable weźcie Wy swoim Puszkom zakładajcie kagańce chociaż a w szczególności jak lubicie psy wyglądające jak małe lub duże świnie.
#takaprawda #psy #zwierzaczki #patologiazewsi
Sakura555 - I idzie po ulicy taka kruszyna-karyna z dwoma zmutowanymi psami na smyczy...

źródło: comment_mgwdecfhyRXv5DIz38R5g9wsqIEmwK3Q.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@BetonowyDeszcz: Ja jestem zdania że za psa ludzie placa mózgiem. Stare baby z wielkimi psami bez kagancow, albo dzieci trzymajace na smyczy psa wiekszego od nich. Nie mowiac juz o tym ze psy sraja gdzie popadnie a wlasciciele maja to gdzies.

Ludzie>koty>psy>wlasciciele psów
  • Odpowiedz
@Zielony34: ale Ty głupi jesteś. Obowiązkiem właściciela jest żeby założyć psu kaganiec i smycz i nie dyskutuj. Bo ja wychodząc z domu nie sprawiam ze ktoś inny boi się przechodząc koło mnie. A ludzie z takimi psami maja to w dupie. Sam się spotkałem z ignorancja jak powiedziałem ze smycz i kaganiec sugeruje.
  • Odpowiedz
@Shmit: Niektorym debilom nie wytlumaczysz ze trzymaja grozne zwierze bo to ich pimpus i on nie gryzie. A potem placz ze jak to uspic bo ugryzl dziecko.

@tosyu: Coraz wiecej, zgadza sie, ale powinni wszyscy.
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: To co nazywasz własnym zdaniem u kota to to że ma cię w dupie że dajesz mu żreć. A które zachowanie jest mądrzejsze? Pies który już z domu rozpoznaje dźwięk samochodu którym podjeżdża jego właściciel czy kot próbujący zmieścić się w kartonowym pudełku nawet jeśli zmieści mu się tylko glowa?
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: @Zielony34:

To ja Was może pogodzę w tej kwestii, bo akurat wczoraj uaktualniałam swoją wiedzę w tej kwestii (bo mi babka na dworze wmawiała, że powinnam mieć pozwolenie na swojego psa - mam owczarka niemieckiego).

Ustawa o Ochronie Zwierząt precyzuje jedynie, że "zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekuna".

Natomiast Uchwała do Regulaminu utrzymania porządku i czystości (w moim przypadku
  • Odpowiedz
pitbulle amstafy bo ewidentnie świńskie krępe ryje


@Sakura555:

Ale APBT i AST to ty szanuj, to wspaniałe psy

@BetonowyDeszcz

Jak widzę kogoś z pitbulem to od razu myśle ze to człowiek zakompleksiony i słaby psychicznie o niskiej samoocenie dla której podniesienia kupił sobie pitbula


Jak czytam takie opinie, to od razy myślę sobie, że głupek, naczytał się 'Faktu' czy innego gówna i powtarza jak katarynka

kyloe - > pitbulle amstafy bo ewidentnie świńskie krępe ryje

@Sakura555: 

Ale A...

źródło: comment_Zx5VfrpqvbzB2jHTtNS9qzGeNSljcsmh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz