Wpis z mikrobloga

+Jako, że za kilka godzin wstaję do pracy i jest to mój ostatni dzień przed tygodniowym urlopem, zastanawiam się, czy nie zgolić włosów na irokeza. Mam zarost, może nie jakiś duży, ale jednak. Jak zgolę włosy na irokeza rano, będę wyglądał trochę jak Majami z #pitbull2 trochę się tego boję bo nigdy nie byłem łysy, ani nie miałem żadnej odważnej fryzury, ale teraz chcę zaryzykować. Dlatego mimo, że jest #nocnazmiana i nie powinienem tagować, to jednak pytam was Mirki czy to zrobić. Wołam #modameska #fryzura i jeżeli dostanę, tak realnie patrząc 50 plusów to będę w stanie zrobić #pokazmorde . do 9.40 w niedziele mam czas to zrobić, później po prostu biorę prysznic i lecę do #pracbaza
Cartman91 - +Jako, że za kilka godzin wstaję do pracy i jest to mój ostatni dzień prz...

źródło: comment_SPOLYvC7sG4jfWmxYEPn3YOkX9ABQf1k.jpg

Pobierz
  • 45
@Cartman91: Pytanie czy też masz taką 'kwadratową' twarz jak ma on, czy bardziej pociągłą. Nie do każdego rodzaju głowy/twarzy pasuje taka fryzura. Ale ostatecznie włosy i tak odrosną, potem się będziesz z tego śmiał, albo dalej się tak obcinał. Przynajmniej raz w życiu warto #!$%@?ć głupią fryzurę. :D
@Cartman91: tnij, jak bedzie źle, to walniesz na łyso całkiem. a za 2-3 tygodnie odrosna na tyle, ze bedziesz wygladal na krotko scietego tylko :)