Wpis z mikrobloga

@Leinnan: nowa gra? tak....godot ma sporo ...ym...delikatnie mówiąc -niedoróbek - ale ma też sporo dobrego za co go cenimy :)
nom... a poza tym mamy ch^*& sprzęt i UE na nim zamula xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leinnan: niestety szefu na razie skupia się na dodawaniu nowych ficzerów, a na poprawki starych mówi "będzie w 3.0! " Także tak....nie od parady mają nazwę :] ale co tam...póki co, wierzę, że wszystko będzie w 3.0! :)
@Rejke: Mimo wszystko też darzę go duużą sympatią pomimo, że w sumie nic w nim nie zrobiłem. :D Ostatnio wolę się bawić bardziej niskopoziomowo, chociaż pewnie dlatego nie zrobię żadnej gry :F
@Leinnan: niooo Niekoniecznie! ....mój mąż, gdy ktoś go zapyta o to "jak zacząć robić gry" zawsze mówi, żeby zacząć od ogarnięcia spraw niskopoziomowych, po drodze przeprosić się np z Libgdx albo czymś podobnym i dopiero potem ogarniać silniki więc....może to nie jest takie złe podejście? :) nie wiem, nie mnie to oceniać, ja jako grafik potrafię napisać tylko ponga na terminal :P
@Rejke: No i oczywiście ta niskopoziomowość jest u mnie tylko do pewnego stopnia. Nie piszę(jeszcze :D) w czystym OpenGLu, tylko jednak korzystam z SFML co też jest już jakimś ułatwieniem.
jestem pod wrażeniem, że linux nie jest Tobie obcy


@Rejke: BTW Patrzyłem ostatnio statystki i Linux w sumie w Polsce całkiem nieźle się trzymie, 3% na desktopie to IMO całkiem dużo.
@Leinnan: widziałam Twój projekt :) będę śledzić z zainteresowaniem :) A co do tego że jest 3% na desktopach, to nawet nie wiedziałam...daaaawno już nie sprawdzałam takich statystyk... ja jestem nieprzerwanie w związku z pingwinem od 8 lat to już na tyle okrzepłam w tym, że rzadko sprawdzam obecne statystyki...ale dobrze wiedzieć! :)
@skull_pain: @Hipokryta: podrzucam Wam kody i jeden gratis jak kto się załapie :)
H1UX0HSSCXJYVU9J53UMP1T

W18RECGFA0GTUXGS297DTVZ

TYZAE6LZJC57ARWS27XN9QX
trzeba ściagnąć marble machine, potem kliknąć w drugi świat, wybrać PIERWSZĄ płatność za dolara, zmienić metodę płatności na kod i zrestartować grę :) wiem że to upierdliwe, ale tak to google zrobiło i tak już musi zostać :>