Wpis z mikrobloga

Mirki! Czas na CZELENDŻ! :) Rozgrzejcie swoje mózgi!
Wycraftowaliśmy z mężem nową grę, bo hajsy na #steamquest się skończyły i ....suche bułki też się skończyły, a człowiek nie mleczyk, na byle skale się nie pożywi.
Także tak.... Marble Machine! Oto gra, w której zazwyczaj poczujesz się mądry, a czasem pomyślisz, że ktoś Cię chyba jednak robi w jajo (to ja! Układałam wszak wszystkie levele:P )
Gra jest dostępna na Android https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kivano.marblemachine
I na iOS https://itunes.apple.com/en/app/marble-machine-a-puzzle-game/id1121660169?
i jest ZA FREE i BEZ REKLAM :) Ale tylko 30 leveli.... więc jeśli zainteresowanie będzie duże, to zrzucę tutaj kilka kodów na odblokowanie pełnej wersji gry :)()
Póki co, zostawiam Wam 3 kody na google play
FP8JY31D37HAUK1FAATMJHX
5BGDTF1YHY8T88AMFBF8WKC
DV7V4JNWZA1BEZ4W5A6RP5G
Tylko uwaga! kod wpisuje się wewnątrz gry Marble Machine, po kliknięciu w drugi świat z napisem "upgrade now" i wybraniu PIERWSZEJ płatności (tej za dolara ....ale w rzeczywistości to wynosi 2.50zł :P ). Następnie trzeba zmienić metodę płatności na Kod podarunkowy i wklepać kod. Na koniec - reset gry.

Tyle....Sprawdźcie swoje szare komórki w naszej grze :)
trailer

#android #androiddev #ios #gamedev #gry #puzzle #rozdajo
Pobierz Rejke - Mirki! Czas na CZELENDŻ! :) Rozgrzejcie swoje mózgi!
Wycraftowaliśmy z mężem...
źródło: comment_BcUhZtx7fmN2rHjgAyVVaTOIJej63bMM.jpg
  • 64
Szybko Wam idzie :) prawdę mówiąc spodziewałam się, że będzie głośny lament, że 25 się nie da przejść :> Od razu mówię, że mamy w zapasie 60 kolejnych leveli, ale będziemy je zrzucać pomału w kolejnych aktualizacjach.
@M4ks: mam kod dla Ciebie na ios KP6LL9KW6KWH Mam nadzieję, że teraz będziesz zadowolony xD na ios trzeba wpisać wewnątrz itunes przechodząc do zakładki polecane. Na samym dole strony będzie przycisk do aktywowania kodów.
@PieceOfShit: nie tam...próbujemy z tego żyć, ale nie powiem żeby było jakoś szczególnie różowo :P jak do września nam się nie poprawi, to trzeba bedzie się rozejrzeć za "normalną" robotą.... Wszystko byłoby lepiej, gdyby nie to, że owocŻywotaTwojego jeZus xD
Jak komuś się bedzie nudziło, to nie pogardzimy ocenami na Google Play i iOS :) mogą być nawet same gwiazdki, bez opisu....trochę by nam to pomogło :)