Wpis z mikrobloga

@daaniel121
@fenis

Byłem na 1900 w dni nietreningowe i 2200 na treningowych. Od 3 tygodni (jutro bedzie) jestem na #vlcd, na której zjechalem koło 4 kilogramów.

Ćwiczenia siłownia, push and pull, ale chce niedługo przejść na 5x5 tak jak miał @Polska5Ever :)

A no i jeżeli chodzi o czas to dosyć długo, ale najpierw próbowałem rekompozycji. Sama czysta redukcja mniej wiecej od kwietnia.
Byłem wtedy po siłowni 2 marki speedx, po dobrym blancie. Nigdy mi się tak nie biegalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: cóż, to chyba zależy też od człowieka, bo ja jak mam dreszcze z zimna to czuję się zajebiście i pobudzony @lisekchz: Ja jestem po trzech tygodniach (niespełna), teraz robię przerwę i powoli schodzi ze mnie woda. Żył mi #!$%@?ło na łapach sporo i z brzucha zeszło trochę. Zobaczymy jak zejdzie całkiem. Polecam joszkę :-)
@prnppp: nie rob przerwy po 3 tyg!!! to najgorsze co mozesz zrobic. yohe powinno sie brac najlepiej 5 tyg. prawdziwe dzialanie jest dopiero po 2-3tyg i wtedy wlasnie te 2 tyg mega duzo daja
@lisekchz: Ja biorę. Na allegro masz proszek za 20zł, przynajmniej ja kupowałem rok temu. Generalnie działa. Nie jest to jakiś piorunujący spalacz, który zrzuci za Ciebie cały fat, ale pomaga. To co zauważyłem na swoim przykładzie, to że mnie trochę podlewa przy johimbinie i nie polecam biegać na czczo po przyjęciu johy - miałem zawroty głowy i się porzygałem, ale może to akurat zbieg okoliczności