Wpis z mikrobloga

Jak sprawdzicie w moim profilu kiedyś - całkiem niedawno pisałem o kobiecie, która obrabia mi dupę na grupie z którą biegam (chyba jest to zemsta za to, że dałem jej kosza bo jestem żonaty).
Biegłem dziś w sztafecie zorganizowanej przez AWF, świetna impreza. Przed biegiem integrowałem się z grupą, rozmawiałem z ludźmi i wszystko byłoby OK gdyby nie dwie sytuacje.

Pierwsza z nich to ta kiedy ktoś "wygadał się", że na grupie wyśmiewano moją ewentualną obecność na tej imprezie (paniusia zablokowała mnie na grupie więc nie widzę jej postów).

Druga była chyba gorsza.... Stoję na starcie i rozglądam się po ludziach. W międzyczasie podchodzi do mnie sąsiad z osiedla i życzy mi powodzenia - co było dla mnie miłym zaskoczeniem a po czym rozglądam się dalej i szukam wzrokiem znajomych w tłumie. Fakt, że dwa razy patrzyłem "w stronę" owej paniusi dla mnie był zupełnie obojętny ale chyba nie dla niej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Patrzę i już oddalam od niej wzrok kiedy nagle słyszę od niej #!$%@?. Podchodzę zatem do niej i pytam zupełnie grzecznie Dlaczego mnie obrażasz. Nie mogę patrzeć gdzie chcę?
Musiała być mega pewna siebie bo zamiast normalnej odpowiedzi usłyszałem Weź stąd #!$%@? ze swoją mordą.

Dosłownie nie wiedziałem co powiedzieć i co zrobić ze sobą. Grupa się dla mnie skończyła i właśnie ją "opuściłem" ale.... Znów złapałem doła bo ten kontakt z ludźmi, wspólne imprezy biegowe itd były dla mnie bardzo ważne i wyciągały mnie z dołów psychicznych - włącznie z tym, że dzięki temu prawie poradziłem sobie z depresją.

Dzięki Magda, udało Ci się.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wygrałaś.... Ja przegrałem w imię swoich zasad.

#bieganie #rakcontent #oswiadczenie #gorzkiezale #depresja
  • 13
@xSQr: Wiesz, przypomina mi to dziesiątki screenów konwersacji, które widziałem. Schemat jest dokładnie jak u Ciebie: idiotyczny podryw => błagania => obrażanie. Wkleję poniżej pierwszy lepszy przykład.
cz.1
cz.2
Już jesteś na tym ostatnim etapie "znajomości" z nią, nie przestawaj biegać, samemu czy na biegach masowych. Nie jest tego warta.
@xSQr: hmm brzmi znajomo więc to pewnie tobie pisałem: Olej głupią babę i rób to co robisz. Bieganie i aktywność fizyczna daje sporo endorfin a głupimi zawistnymi babami nie ma co się przejmować. Życie jest za krótkie by tracić je na martwienie się o jakąś samotną idiotkę i jej opinię w internecie.
@xSQr: Zawsze trochę współczuję ludziom, którzy nie mogą po prostu mieć w dupie sytuacji takich jak Ty. Mi to przychodzi automatycznie, nawet się nie zastanawiam - po prostu się dzieje i po chwili wszystko cichnie. Polecam nad tym potrenować, choć nie wiem czy to dobry pomysł z psychologicznego punktu widzenia na dłuższą metę, bo kiedyś mi psycholog powiedziała, że wszystko trzeba wyjaśniać, bo to zostaje w głowie i męczy psychicznie, nieświadomie.
@xSQr: Prędzej czy później ludzie z tej grupy sami zobaczą jaka jest. Jeżeli nie to znaczy że są idiotami takimi jak ona, a to oznacza że nie warto z nimi trzymać ;)


@cmhqwidget: ano właśnie, takie indywidua szybko dają się poznać też od tej gorszej strony bo wcześniej czy później muszą coś #!$%@?ć :)