Wpis z mikrobloga

Mirky, jako że mój brat ma urodziny niedługo w zasadzie to pojutrze 23lvl there, a hm nie miałem mu się okazji odwdzięczyć za to wszystko co dla mnie robił (np jakiś czas temu miałem straszne problemy finansowe i było mi głupio prosić o pożyczkę, to raz że prosiłem o 1500zł a dwa O POŻYCZKĘ, to przelał mi prawie 3k i powiedział że jak go nie chce denerwować to mam nie pieprzyć o oddawaniu i że to pożyczka ale bezzwrotna...), więc chociaż chciałbym mu kupić słuchawki do 500zł zaznaczam że sporo gra w LOLa czy #csgo , akurat niestety znajduję się na #emigracja ale wróci i będzie ciorał a jego obecne słuchawki są w stanie agonii tak jak 3 poprzednie pary do 200zł. Dlatego chciałbym kupić mu coś fajnego z czego się będzie cieszyć. Mogą być nieznacznie droższe.

Przede wszystkim najważniejszymi cechami mają być:
-ergonomia i wygoda użytkowania
-dobrej jakości mikrofon żeby mógł wyzywać nobów takich jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-TRWAŁOŚĆ najlepiej wymienny kabel wpinany w jedną ze słuchawek
-przyzwoita jakość dźwięku

Jako że o ile nie miałbym problemów z wyborem słuchawek do słuchania muzyki wyższej jakości tak przy słuchawkach hm typowo gamingowych nie znam się. Chciałbym żeby mu posłużyły z 5 lat co najmniej, bo zwykle rozpadały się poprzednie co rok czy dwa. Więc proszę Was o pomoc.

#pytanie #pomocy #pcmasterrace #uk #urodziny #zakupy #sluchawki
  • 14
  • Odpowiedz
@Baron999: sam mam 2 noże ale on raczej nie używa takich rzeczy, ma zupełnie inne podejście do życia zwyczajnie by mu się nie przydał i przeleżał w zapomnieniu X lat.

@NiPGaming: @moh1942: dzięki zaraz obadam temat. Ale kabla całkowicie wymiennego nie mają ;/
  • Odpowiedz
@DR_DRE: w 2 dopłacasz za kiepską kartę dźwiękową na usb (taka gorsza wersja integry), nie warto

Niekoniecznie, Cloudy nie są zbyt wymagające, ale skoro mają być to gry a zostałoby ci jeszcze trochę z budżetu to można coś dokupić.
  • Odpowiedz
@DR_DRE: Integra da sobie radę na pewno, tak jak pisałem, same w sobie nie potrzebują wiele, więc dokupowanie karty dźwiękowej nie jest konieczne, choć na pewno z kartą byłoby lepiej. Wybór już należy do ciebie czy chcesz te 200 zł więcej dorzucać, chociaż ta kwota to też taki dość średni przedział jeśli chodzi o karty dźwiękowe, tym bardziej jak wycofali AIMA SC8000 ze sprzedaży.
  • Odpowiedz
@animetopedal: dobra więc na 70% na Cloud 1 albo Revolver, może jesteś w stanie powiedzieć czy Revolver byłby lepszym zakupem? no i gdzie je kupić przede wszystkim bo widzę że to świeżynka chyba niedostępna jeszcze w Polsce.
  • Odpowiedz
@DR_DRE: Tu raczej nie pomogę, jak wspominałeś to świeżynka, sam praktycznie nic o nich nie wiem, tak jak z resztą pewnie większość osób, Cloudy akurat można było w ciemno brać bo wiadomo że to rebrand Pro80, a tu podobno coś nowego więc nikt się zbytnio nie spieszy.
  • Odpowiedz