Wpis z mikrobloga

@Yanosikpl: jakiś update tematu? Czy nadal problemy występują? Mam wyłączone obie opcje wymienione wyżej. Zauważyłem, że gdy telefon jest zablokowany dłuższy czas, to podczas odblokowywania telefonu bluetooth jest aktywny. Po kilku sekundach od odblokowana sam się wyłącza. Telefon to Huawei P9. Mam najnowszą wersję aplikacji. Oczywiście mogą być inne przyczyny tego problemu, ale jak na razie wszyscy wskazywali na Waszą apkę.
ja mam huawei p8 lite od niedawna. od razu trafilam na ten artykul. wylaczylam jakies 30 minut temu ta opcje z yanosika. czekam na efekty :) jeszcze sie nie wlaczyl.
@Yanosikpl miałem na myśli, że w obydwóch miejscach sprawdzałem ustawienia. W punkcie Bluetooth wszystkie opcje są wyłączone. Pomimo tego po odblokowaniu telefonu Bluetooth jest aktywny.
@Yanosikpl : u mnie problem z wyłączaniem bluetooth występuje w dziwnych momentach. Zgodnie z dziennikiem o 21:55 aplikacja Yanosik wyłączyła bluetooth, mimo że telefon nie był wówczas auto-parowany z samochodem ani żadnym innym zestawem głośnomówiącym (mam ustawione opcje automatycznego włączania/wyłączania Yanosik). Ba, telefon w ogóle o tej godzinie nie był używany, leżał po prostu na stole.
Pobierz
źródło: comment_56mPCxLOOSwvVZor700oqxPhiWycBeH1.jpg
jak Janosik nie pomoże to może być to co u mnie. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, włączyła się opcja ciągłego skanowania WI-FI i bluetootha. Wyłączyłem ją i jest już git/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paolaola: u mnie to samo więc też usunąłem. Naprawdę dość miałem bo nie używam BT, za to zależy mi na baterii bo długo bywam poza domem i niekoniecznie chcę nosić w kieszeni powerbank ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paliwoda:

@Yanosikpl: tak działająca aplikacja do niczego się nie nadaje, to jest kpina, że nie zostało to jeszcze poprawione. W dodatku wiecie jaka jest sytuacja a jakby nie