Wpis z mikrobloga

@matti05: to wiem, ale przecież nie będę wchodził w każdą osobno.. dlatego szukam appki która pokaże co ma dostęp do bluetooth, czy tego używa, albo ile razu uruchamiała i która zużywa najwięcej baterii.
Tak to chyba pomogło. Yanosik działa, a problem z samoczynnym włączaniem znikł. @Yanosikpl a to jest jakiś bug czy feature? :D Bo dziwiło mnie zachowanie telefonu który owszem włączał bluetooth, ale następowało rozłączenie z WiFi. Przy normalnym włączeniu bluetooth coś takiego się nie dzieje.
@Yanosikpl: na chwilę obecną, po dwóch użyciach Yanosika od momentu wyłączenia funkcji Yanosik Connect, Bluetooth nie włączył się po zamknięciu aplikacji.

I u mnie nie zachodzi problem z WiFi jak opisał Pan @marfo.
@Yanosikpl: poprawka! Niestety Bluetooth się włączył, a przed napisaniem poprzedniego posta celowo włączyłem i wyłączyłem Yanosika, żeby się upewnić czy trzecie uruchomienie również będzie tak szczęśliwe jak opisane dwa wcześniejsze.

Jeśli będzie trzeba to mogę porobić dalsze testy, tylko poprosiłbym o jakiś scenariusz, co i jak mam włączać/ustawiać, by to miało jakąś wartość dla Was.