Wpis z mikrobloga

Ja już odinstalowalem yanosika i nie mam zamiaru go instalować spowrotem bo z każdą aktualizacja jest coraz gorzej a kiedyś to była taka fajna aplikacja
  • Odpowiedz
Włączanie "po cichu" w tle łączności bluetooth to chyba nie przypadek. Niedawno wprowadzone na rynek komunikatory notiOne korzystają z łączności bluetooth a użytkownicy yanosika nieświadomie tworzą siatkę, dzięki której można je namierzyć nawet na duże odległości przy użyciu dedykowanej aplikacji.
  • Odpowiedz
@Yanosikpl przez was chciałem już telefon wyrzucić bo nie miałem już siły na ten bluetooth, macie wy godność??? zróbcie coś w końcu z tym do ch.... od pół roku problem jak widzę znany, ja się z tym od 2 tyg męczyłem. o dziwo Google nie na elektrode a na wypok mnie skierował i bingo telefon uratowany...
  • Odpowiedz
@niebieski_zab: przeciez można to wyłączyć, wiec w czym problem. Wchodzisz w ustawienia bluetootha i wyłączasz opcję automatycznego łączenia Yanosik Connect. Nie wiem czy to prawda co mowisz, ale jesli tak to co z tego? Ile masz aplikacji, ktore dzialaja na bazie uzytkownikow innych aplikacji. To normalne i tak teraz dziala biznes. @zartysieskonczyly A jesli chcieliscie rozwalac telefony przez bluetooth to radze pic wiecej melisy. Bo dla mnie pierwszorzedny problem to to
  • Odpowiedz
@piotre94: no juz widze jak odintalowuja wszyscy Yanosika bo bluetooth im wlacza. Przeciez mozna to wylaczyc i nie ma zadnego problemu. Yanosik ma mega rzeszę fanów i nie sadze zeby dodadkowe wykonanie kilku klikiec zeby wylaczyc auto bluetooth ich zniachecilo, no badzmy powazni.
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz