Wpis z mikrobloga

@amam: 3 testy, jeden behawioralny/IQ, język obcy i z języka programowania na który startujesz. Jak przejdziesz ten etap to potem kolejna rozmowa, tym razem już z developerami i kierownikiem. Tam zazwyczaj pewnie kolejny test, który potem z nimi omawiasz.
@amam: po przejęciu przez Ericssona chcą do końca roku zatrudnić 500 ludzi w Krakowie i Łodzi, więc biorą jak leci. wystarczy nie być totalnym zerem
@adek_es: Też słyszałem podobne rzeczy.

@amam: Samych stażystów, studenciaków Ericpol miał przyjąć koło stówy chyba, kolejne 100 w sabre, 200 w comarchu. Do tego inne korpo i mniejsze firmy.

Kraków to raj dla programistów.
wystarczy nie być totalnym zerem


@adek_es: poziom wyżej niż totalne zero to co? Pytam serio bo do wakacji chce w takim stopniu ogarnąć JS(+jQuery, może jeszcze Angular), żeby iść do roboty. Ile trzeba umieć na takiego JS developera (ericpol ma taka ofertę), żeby się nie ośmieszyć?
@zackson: Nie wiem jakiego poziomu z webdevu wymagają. Wiem jak z C++. Cięzko jest mi więc ocenić, może być tak, że będą zróżnicowane wymagania między poszczególnymi działami, więc nie da się jednoznacznie stwierdzić
@paw39: To zależy od działu/zespołu jak jeszcze tam pracowałem, to w danym zespole osoba doświadczona w C++ przygotowywała testy dla osób, które przychodziły na rozmowy. Więc zależy to od szczęścia w dużej mierze. Ale z tego co wiem, teraz jest niski próg wejścia. Jak masz jakeiś konkretne pytania to PRIV.
Witam, wiem że odkop, ale sam niedługo się wybieram na rozmowę/testy i jestem ciekaw jak to wygląda?
Ma ktoś jakieś świeże spojrzenie na to?