Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@TypowyPolskiFaszysta:
@strawberian:
a znacie sie na tym troche ? bo mnie problem dopadł jeden i generalnie nie wiem co mam zrobic :/ silnik doszedł do bardzo wysokiej temperatury i płyn chłodzący wyj*** mi na podłoge pasazera :/ pękła nagrzewnica. wszystko zalane wgl piątek z głowy. moje pytanie czy to moze byc wina wentylatora ze nie chlodzil silnika czy czegos innego ?
@Yoiusa: tak to może być wina wentylatora( instalacja, przekaźnik, bezpieczniki, termowłącznik, ogólnie elektryka). Wentylator przy wyższej temperaturze się nie włączył, nie było chłodzenia, płyn się zagrzał i #!$%@?ło w najsłabszym miejscu, czyli w tym wypadku to była nagrzewnica. Ale z tym musisz udać się do mechanika i to stwierdzić na pewno, bo takie pisanie w internecie za dużo ci nie pomoże.
via Android
  • 0
@strawberian: mam dostep do warsztatu samochodowego za darmo i porady znajomych mechanikow wiec zapytam w poniedziałek. w weekend czeka mnie wielkie sprzątanie... no nic dzieki za checi ;)
@Yoiusa: kup filc grubszy i wytnij. Ja zrobilem z podkladek pod myszke takie najtansze po zł. Odrywasz te cześć co jezdzi myszka i sklejasz dwie ze sobą i tez wycinasz uszczelke.