Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem Bardzo lubię gotować, poniżej przedstawiam smaczny, zdrowy obiad (dzisiaj bez mięsa), który zaserwowałam sobie dzisiaj w pracy:
1. Kotlety z buraków: tarte gotowane buraki, jedno jajko, natka pietruszki, cebulka, 2 ząbki czosnku, mąka z ciecierzycy, przyprawy (mieszamy wszystko razem, formujemy kotleciki i pieczemy w piekarniku)
2. Kotlety z ciecierzycy: zblendowana ciecieroka z puszki, jajko, natka pietruszki, sezam, przyprawy (mieszamy wszystko, smażymy na patelni)
3. cukinia duszona na oleju kokosowym z szalotką i płatkami chilli

Ponieważ nie mam w pracy mikrofalówki, talerz na którym podane jest danie to dolna część urządzenia - podgrzewacza żywności Scaldi Ariete (zdjęcie w komentarzu). Podgrzewacz jest ceramiczny i na prąd, łatwy w utrzymaniu i łatwy w obsłudze. Jeżeli ktoś też boryka się z problemem braku możliwości podgrzania posiłków, a przyrządza je sobie sam, to szczerze polecam. Podgrzewacz można kupić w internetach bez problemu. #jedzenie #dieta #zdroweodzywianie #gotowanie
bialaowca - #gotujzwykopem Bardzo lubię gotować, poniżej przedstawiam smaczny, zdrowy...

źródło: comment_Q0uMPFQXZT7SiM4wZPxKJOFu3k1vREgp.jpg

Pobierz
  • 17
Od czasu do czasu mała zmiana nie zaszkodzi ;)


@bialaowca: umrzesz bez mięsa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak dla mnie ciecierzyca na hummus i wywalić płatki chilli i byłoby w pytkę bardzo. Takie kotlety z hummusem. Albo sam hummus w sumie może i byłby lepszy ()